Lista ocen Citroen C15 (68) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dwa nawiewy boczne biorą powietrze bezpośrednio z dworu, tak więc szybkość jego przepustowości jest zależna od naszej szybkości, a co Ci wpadnie do samochodu razem z tym powietrzem? Nigdy nie wiadomo, nie ma żadnych większych zabezpieczeń. Mi kiedyś wpadły pyłki jakieś rośliny to przez 15 minut kichałem jak głupi. Ogrzewanie w miare, w zime po przejechaniu 2km. Do kabiny zaczyna się już dostawać ciepłe powietrze i nawet na nóżki możesz sobie...
~citryna
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Słabizna. Z bocznych nawiewów tylko zimne powietrze na okno, co skutkuje w moim egzemplarzu zamarzaniem szyby od środka dopóki się auto konkretnie nie rozgrzeje. Lewa ręka i lewe kolano zamarza, prawą rękę przypieka:) Gdyby pokombinować i rozprowadzić ciepło równomiernie nie byłoby źle. Auto raczej nie projektowane na mróz.
~Wakabayashi
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
działa dobrze dopóki się dmuchawa nie zepsuje (częsty przypadek), cena nowej przyprawia o zawrót głowy, kupiłem ruski silniczek do dmuchawy i jest OK. Nagrzewa się szybko. Trochę bez sensu jest to że z bocznych nawiewów dmucha tylko zimne powietrze.
~Seba
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Wszyscy co mają wiedzą... nienajlepiej... dosyć długo się nagrzewa... latem jak mamy odkręcone na maksa nawiewy to przy 100 km/h przez boczne przechodzi taka siła wiatru że nie trzeba się martwić o ich czyszczenie.
~rtocha@op.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
slaby i glosny wentylator, zimne powietrze to istny huragan im szybciej tym gorzej, natomiast ogrzewanie w moim rewelacja, zima przy mrozach mam nastawione na 1/3 skali ciepla i jets goraca
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...tu jest tez nap[rawde dobrze choc irytujace bywaja skrajne nawiewy przez ktore zawsze dostaje sie troche zimnego powietrza wprost z podszybia samochodu...co przy temp. ponizej 0 bywa załamujące...
~Adam
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Koszmar. Szyby odmrażają się po przekręceniu ogrzewania na szyby na MAX po 15 minutach, albo i dłużej. Nic nie widać przez nie i tak. Takiej tandety jeszcze nie widziałem.
~ronin
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Układ wentylacji nie zapewnia dobrego przewietrzania wnętrza, chyba że przy większych prędkościach, wtedy jest huragan, natomiast ogrzewanie też nie jest zbyt wydajne.
~Waldi z Radomia
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Ciepłe powietrze dociera niemal natychmiast po uruchomieniu zimnego silnika. Wada- zewnętrzne dysze nawiewu dostarczają wyłącznie zimne powietrze bez możliwości wymuszenia dmuchawą.

Usterki Citroen C15

Citroen C15 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
nie działa od 250 000 km jak działała to i tak dmuchała tylko ciepłym, niezależnie od ustawień, dodam że CAŁY CZAS DMUCHA nawet jak się wyłączy