Lista ocen Citroen C2 (133)

~c2 vts
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
122KM ma VTS, natomiast 110 VTR i skrzynię senso drive (automat). Auto wymiata jak się go wysoko kręci (do ponad 7000R). Osiągi znakomite 8,3s-100km, leci ok 205km. Radzi sobie z benzynami na turbie z mocami 150KM. (Silnik)
3,6
~Jakub
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
Automatyczna skrzynia biegów jest fatalna. Zrzucanie jest faktycznie w miare szybkie ale przez wolne przekładanie na wyższy bieg auto naprawdę traci wiele (Skrzynia biegów)
2,4
~pudel_hc
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Dla mnie auto za słabe, nie daje frajdy z jazdy, ale jak ktoś chce się przemieszczać z punktu do punktu to może, ale sporo pali jak na takie małe autko. Zaskoczyła mnie pojemność załadunkowa-pozytywnie. Fajnie otwierany bagażnik(góra i dół) i składane siedzenia z tylu, każde oddzielnie.
3,8
~deecee
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
cieżko wchodzą biegi (nieraz trzeba poprawić mimo iż wydawało się, że już wskoczył) Po 30 tys. biegi się wyrobiły. Wsteczny tylko czasami się zacina. (Skrzynia biegów)
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Pięknie pracuje nowy silniczek HDI! Nie dymi, nie klekocze ..idealny! V-MAX 182km/h :) (Silnik)
~aneczka
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
widzialam ,ze wielu narzeka na male wyciszenie.ja nie widze nic zlego.autko moim zdaniem jest wyciszone dobrze.nie wiem skad te opinie. (Wyciszenie)
~Romuald
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jest to tak nietypowy pojazd że trudno go oceniać.W mojej prywatnej ocenie może być tylko prawie idealnie.Piękne kształty, niebieski metaliczny kolor, komfort i ekonomia. Ja jestem zadowolony.
~Prezes
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Zdecydowanie polecam. Od trzech lat jestem zadowolonym użytkownikiem tego auta. Auto jest niezawodne, sprawdzone i przede wszystkim pakowne pomimo swoich małych wymiarów (szeroki rozstaw bagażnika oraz składane tylne siedzenia). Właśnie wróciłem niedawno z podróży nad morze (ponad 1500 km) i nie miałem ani jednej awarii. Jedynym minusem jest częste przepalanie się żarówek. Poza tym wszystko działa bez zarzutu. Niektórym może doskwierać duża...
~K
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTR 122KM 90kW
fajne auto jezeli ktos lubi poszlec po miescie...SZKODA TYLKO ZE NIE TYL NAPED :/
Dziennik kosztów dla Citroen C2
5,8
7,6
~Bartas
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Bardzo fajne autko, czekam do wiosny i robię chiptuning:)