Lista ocen Citroen C2 (133)

~Marcin z Łodzi
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Citroen C2 jest autem ponad przeciętnym ,wyróżniającym się.Poruszająć się po mieście bardzo często zwraca na siebie uwagę i zaciekawienie ludzi.
~VINCE
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
auto naprawdę fajnie jeździ!!VTR ma bardzo sztywne zawieszenie i na naszych drogach (polskich)można zostawić 16 calowe koła!serce boli jak to autko dobija w te dziury!!
~Robert
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
całkiem udane autko, choć polecam wersję VTR drogo ale warto.
~wyspiarz83
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jestem zadowolony, choć...moja dziewczyna bardziej bo dla mnie autko troszkę za małe. szczególnie fotele( w wersji vtr znacznie lepsze) niewygodne. mimo wszystko przekonałem się do marki citroen i po targach moto show w poznaniu zakochałem się w nowym modelu ds3 i na niego teraz poluje. naprawdę godny polecenia bo auto mało spotykane na drogach i w porównaniu do samochodów innych producentów w tej klasie wyróżnia się zdecydowanie stosunkiem... (Silnik)
~scyzor
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Mam zamontowaną skrzynię Sensodrive ktora trochę opóźnia zmianę biegów (Skrzynia biegów)
~alicjanka1@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
cichutki, chodzi jak zabaweczka, musiałam ściszać radio żeby się upewnić, że nie zgasł! (Silnik)
3,8
~mikar1@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
fajne miejskie autko .jako drugie w rodzinie w sam raz dla kobiety na zakupy, jedna najważniejsza wada to cena jak na samochód o takich rozmiarach zdecydowanie za wysoka
3,7
~lukaszbaj@gmail.com
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Silnik w miarę elastyczny, jednakże nie jest to silnik z bolidu formuły 1. Na pracę silnika nie ma co narzekać, jednakże w kabinie kierowcy dosyć wyraźnie słychać wszystkie dźwięki z niego się wydobywające. Silnik bardzo dobrze sprawuje się na długich trasach przy jednostajnej jeździe na piątym biegu. Jazda po prostu jest przyjemna, w mieście natomiast przy niższych biegach mógłby pracować trochę ciszej. Tak czy inaczej, nie mam większych... (Silnik)
3,6
~Dominik
Hatchback 3d 1.6 i 16V VTS 125KM 92kW
Częste drobne awarię elektryki co bywa męczące po za tym auto ok do miasta i do zabawy na ciasnych zakrętach w trasy kompletnie się nie nadaje ze względu na beznadziejne wyciszenie i krótkie przełożenia.
Dziennik kosztów dla Citroen C2
5,8
7,6
~igiela4@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
przy skręcie w lewo przeszkadza czasem lewy słupek, jedzie się wtedy na oślep :) (Widoczność)