Lista ocen Citroen C3 Aircross (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
Crossover 1.6 BlueHDI 120KM 88kW
Posiadając 170 wzrostu przeszkadza mi dość mocno przedni słupek, który ogranicza widoczność. Podobnie jest podczas cofania. Samochód za taką kasę i nie zainstalowali kamerki tylko czujniki. Co gorsze nie mam możliwość w serwisie autoryzowanym aby zamontować bo ekran (tablet) nie jest dostosowany.
~HanDlowiec
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Nie mam zastrzeżeń to akurat dość mocny punkt tego auta, w każdą stronę widać + kamerka cofania u mnie - może nie jakiejś wygórowanej jakości ale zdecydowanie daje radę. Światła nie zachwycają ale taka powiedziałbym średnia krajowa.
~Filemonium
Crossover 1.2 PureTech 83KM 61kW
Widoczność bardzo dobra. Siedzi się wysoko i sporo widać. Sprawdzają się nawet te fikuśne pomalowane okienka z tyłu, dzięki nim widać sporo więcej jeśli zagląda się do tyłu. Duże lusterka, znakomicie spełniają swoje zadanie.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Widoczność jest dobra zarówno do przodu jak i do tyłu (duże lusterka), ale przednie słupki są dosyć szerokie więc w pewnych sytuacjach trzeba zachować ostrożność.
~Kamil
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Na boki dobra jeśli fotel ustawi się wysoko, ale wtedy przeszkadza lusterko wsteczne, które znajduje się dokładnie na wysokości oczu kierowcy
~kierowca6392
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Słaba widoczność do przodu do góry. Przednia szyba powinna być wyższa, tak jak C4 Picasso. Stojąc na skrzyżowaniu nie widać świateł, bo dach zasłania.
~Artur
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
widoczność jest niezła ale dosyć szerokie przednie słupki już kilka razy stworzyły mi martwe pole w trakcie jazdy po łuku
~Andrew
Crossover 1.2 PureTech 131KM 96kW
Dobra. Do niewidocznego przodu trzeba się przyzwyczaić i wyczuć jak w każdej Cytrynie.
~Małgorzata
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Słupki boczne z przodu .. trzeba się przyzwyczaić.
~Jerzy
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Dobra, duże lusterka, czujniki cofania są przydatne.