Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.4 95KM 70kW 2008-2015 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Mój egzemplarz kupiłem gdy miał 83kkm na liczniku. Minął rok i mam 104kkm. Przez ten czas pojawił się wyciek na pompie wody, która z tego powodu została wymieniona. Na samym początku musiałem wymienić sworzeń wahacza i drążek, które zostały uszkodzone przy kolizji poprzedniego właściciela. Ponadto nic innego się nie popsuło.
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Ciężko cokolwiek mi powiedzieć na ten temat, ponieważ zrobiłem dopiero kilkaset kilometrów. Na razie wszystko działa jak trzeba. Wymieniłem po zakupie sworzeń wahacza, który był zużyty - przebieg 83400 kilometrów.
~Jazon
Picasso 1.4 95KM 70kW
źle domykają się tylne drzwi ale może to przy przeglądzie wyregulują,skomplikowane przestawianie zegara z menu radia dalej mam czas zimowy bo nie mam czasu przynieść książki obsługi żeby to zrobić
~Piotr
Picasso 1.4 95KM 70kW
Z mniejszych usterek przez trzy lata zdarzyła się tylko jedna - puściła podstawa od filtra oleju. Naprawa kosztowała ok 100 zł. Do kitu wymienia się wycieraczki.
~lepszy_model
Picasso 1.4 95KM 70kW
Poki co bez uwag. Kokpit przy jezdzie po dziurach potrafi czasem nieprzyjemnie skrzypiec co moze nie jest awaria, ale mnie troche denerwuje.
~dan_p
Picasso 1.4 95KM 70kW
dziwny metaliczny dźwięk gdy z większą prędkościa przejedzie się przez nierówności, utrzymywał sie przez może 10km po czym ustępował, (coś sie dociera)
~Krzysztof K.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Są i owszem. Najbardziej osłabia niekontaktująca na pilota klamka drzwi kierowcy, którą trzeba odpalać mechanicznie z kluczyka.
~Naimad
Picasso 1.4 95KM 70kW
Tu sie nie psują drobiazgi albo nie mają znaczenia w stosunku do wielu problemów dużo poważniejszych.
~daniello
Picasso 1.4 95KM 70kW
popsuł się po raz drugi zamek klapy bagażnika, naprawa własnymi siłami i przeróbka na mechaniczne otwieranie
Dziennik kosztów dla Citroen C3 Picasso 1.4 95KM 70kW
7,6