Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.4 95KM 70kW 2008-2015 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jazon
Picasso 1.4 95KM 70kW
to mnie najbardziej w tym zgrabnym autku wkurza że po 7000km najprawdopodobniej padł termostat jeszcze nie wiem na pewno ale taka była diagnoza pana który na lawecie wywiózł go do serwisu podobno to częsta dolegliwość tego modelu tylko szkoda że nie można tego na drodze tak jak przepalonej żarówki wymienić skoro to jest tak felerny element.
~Piotr
Picasso 1.4 95KM 70kW
W cytrynie po roku zmarł akumulator z powodu fabrycznej wady, za który musiałem zapłacić sam. Dopiero po kilku miesiącach Citroen ogłosił akcję serwisową i odzyskałem część kasy (500zł za wymianę!). Mimo to niesmak pozostał, pazerne ASO kazało sobie płacić pomimo naprawy gwarancyjnej.
~Krzysztof K.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Wymiana przedbniej lambdy przy przebiegu 36666 km była żenująca. Serwis zdiagnozował prawidłowo usterkę dopiero po podłączeniu komputera online do serwisu centralnego we Francji. Na miejscu wychodził im np. błąd komputera silnika.
~daniello
Picasso 1.4 95KM 70kW
Przy mrozach warto założyć osłonę na chłodnicę inaczej może być problem z odpaleniem, ze względu na rekuperację powietrza i zamarźnięte skropliny. Za mały silnik żeby ogrzać duże wnetrze przy -25 st C.
~hiciu_24
Picasso 1.4 95KM 70kW
Powyżej 200 tyś km można się spodziewać dużych inwestycji i powrotów z dłuższej trasy na lawecie - warto wykupić adekwatne ubezpieczenie :-)
~Naimad
Picasso 1.4 95KM 70kW
Mnie sie nie wydarzyła poważna usterka ale moim zdanie ten motor jest na nią skazany. Dolewanie litra oleju po przejechaniu 1200-1500km temu zwiastuje.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Na razie nic złego mnie nie spotkało i mam nadzieję że tak będzie przez cały czas. Samochód jest wysoko w rankingu niezawodności, co wróży święty spokój.
~lepszy_model
Picasso 1.4 95KM 70kW
Brak powaznych usterek. Widac, iz autko jest dopracowane i pomimo krotkiego stazu na rynku, nie miewa kaprysow wieku dzieciecego.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Póki co spokój. Dolewam olej, skrzynia "wyje", regularnie wymieniam to co trzeba i jest w porządku.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 Picasso 1.4 95KM 70kW
7,6
8,1
Picasso 1.4 95KM 70kW
Na tą chwilę nic złego nie powiem, bo samochód jeździ i nie chce się popsuć.