Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

Łukasz, 15 lat temu
Silnik 1.1 i 61KM 45kW
Rok produkcji 2008
Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 45kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Hamulce to jest największy plus tego samochodu,to jest coś niesamowitego,takiej skuteczności nie zauważyłem w żadnym samochodzie na który byłem zdecydowany,konkurencji wymięka.Marto iść do salonu umówić się na jazdę próbną,rozpędzić samochód i zachamować,cos niesłychanego
Jestem z tego samochodu zadowolony,uwielbiam go,polubiłem długie trasy w upalne dni nie chce mi się z niego wysiadać ogólnie najchętniej bym go nie opuszczał.Na nowo odkryłem przyjemność z jazdy...:)
Silnik 1,1 czego tu wymagać na pewno jest ekonomiczny średnie spalanie 6,6 l więc jest nieźle jeśli ktoś chce nim poszaleć to powinien wybrać mocniejszą jednostkę
Idealnie spasowanie,krótkie przełożenia,zero problemów ze wstecznym
Samochód prowadzi sie pewnie,na parkingu dzięki wspomaganiu jest bajka,przy dużych prędkościach i poprzecznych nierównościach(koleinach)ucieka tył,samochód jest wysoki i nie ma się co dziwić
Dobra,słupki co prawda ją ograniczają ale tak jest w nowych samochodach np w grande punto który miałem kupić tam nawet nie widzę przodu maski
Pierwsza klasa,nie ma się do czego przyczepić
Samochód nie ma kłopotu z parowaniem szyb,jeśli ktoś tak twierdzi to odsyłam do dokładnego przeczytania instrukcji,klima spisuje się znakomicie,na gorące powietrze też nie trzeba długo czekać
Ogromne zaskoczenie,zarówno z przodu jak i z tyłu,duży bagażnik
bez zastrzeżeń
Ja jestem zadowolony,poprzednio jeździłem seicentem które paliło 6l teraz mam spalanie 6,6 komfort, zresztą co tu porównywać
Za te pieniądze nikt mi nie zaoferował produktu godnego uwagi,z takim wyposażeniem i funkcjonalnością.Zastanawiałem sie nad Puntem Grande-44 tys i Polo-36 tys.Odbyłem jazdę każdym z tych samochodów i padło na Cytrynkę.Całe życie jeździłem fiatami,zdradziłem tą markę i nie żałuje :)
Na razie odpukać jest ok
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 i 61KM 45kW [l/100km]