Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

pawcio_k@interia.pl, 19 lat temu
Silnik 1.1 i 61KM 45kW
Rok produkcji 2003
Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 45kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
UWAGA MIESZKAŃCY SZCZECINA ASO u Drewnikowskiego to pomyłka, żadnej usterki nie udało im się usunąć z 1 razem od kupna auta miałem 8 wizyt. Dla serwisu -1. Co do auta to nie polecam dla osób z wyostrzonym słuchem bo zamiast czerpać przyjemność z jazdy nsłuchuje się gdzie plastiki zaczną stukać, zabawki średniej jakości wykonane są z lepszych materiałów. Powtarzam jeszcze raz trzeszczą platiki na wszystkich słupkach.
samochód do spokojnej jazdy, silnik cichutki
trzeba sie przestawić- bez zastrzeżeń
jak na mój gust na dziurawych drogach zawieszenie troche za głośne
przejście na skrzyżowaniach pokonuje z lękiem, lewy przedni słupek przyslania ostro pole widzenia
przejechalem kilka dłuższych tras (600km bez postojów i plecki nie bolały); nie mogę złego słowa powiedzieć
podczas ostrych mrozów zawiewało spod kierownicy chlodnym powietrzem
z tyłu nie woziłem się, przód bajer
całą przyjemność psują skrzypiące plastiki i dość głośne zawieszenie, samochód na wolne przejażdżki po gładkich drogach
nie zakładać ciężkich butów i jest OK
cena wygórowana bo po przejechaniu 15000km stwierdzam, iż jest to auto niskobudżetowe.
po 2tyg- stukająca pokrywa poduszki kierowcy beznadziejny serwis naprawił dobrze za 3 podejsciem, po zimie odlejony plastik 3 stopu, trzaskające plastiki na słupkach środkowych sprawiają serwisowi przeszkode nie do pokonania czterokrotna wizyta i bez zmian, przejechać sie z lekko opuszczoną szybą nie da cie odczucia komfortu, błedne oprogramowanie samoczynnie zerowaly sie wskazania średnie zużycia paliwa i prędkości, radio zamontowane w serwisie citroena to porażka nie da sie sluchać CD
narazie się toczy.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 45kW