Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

creator@krypton.pl, 19 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2003
Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, pomimo piszczących hamulców i awarii zamka. Cieszę się że w salonie Skody opryskliwość sprzedawcy odstraszyła mnie od Fabi kombi. Chyba jestem mu wdzięczny :) Kusił mnie jeszcze Yaris, ale z uwagi na to iż nie należę do ludzi wielkości przeciętnego japończyka wybrałem salon zamiast ładnego przedpokoju.
elastyczny i cichy
bez zastrzeżeń
bardzo dobrze trzyma sie drogi, rewelacyjne progresywne wspomaganie kierownicy-dopasowuje sie do szybkosci jazdy pobierajac informacje z czujnika ABS
lewy slupek zaslania widocznosc FATALNIE (czasami pokrywa sie z lukiem drogi na zakrecie), poza tym rewelacja; na poczatku nie moglem sie tez przyzwyczaic do bańkowatej tylnej szyby dlatego na wstecznym zacząłem kozystać z lusterek bocznych i jest OK, może nawet lepiej niż OK :)
nic dodać nic ująć
bardzo szybko sie nagrzewa, nawiewy OK, strumienie powietrza można kierować w dowolną stronę
kierowca i pasażer z przodu mają bardzo dużo miejsca, wsiadając pierwszy raz byłem mile zaskoczony przestronnym wnętrzem, z zewnątrz tego nie widać MIŁE ZASKOCZENIE, z tyłu jest wystarczająco miejsca, porównując z innymi autami tej klasy można nawet powiedzieć że bardzo dużo
bez zastrzeżeń
średnio: miasto 7,8 / trasa 5,3 w zasadzie w normie
w porównaniu z autami konkurencji cenowo porównywalnie, więc nie ma co marudzić
właśnie zaciął mi się zamek w drzwiach (klucz wchodzi do połowy - pozostaje pilot) i musze podjechać do serwisu... zobaczymy, po 20 000 km piszczące hamulce - gratisowo przeczyszczone w serwisie
brak
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW