Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

Silnik 1.4 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2005
Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
a nawet dobrze +
silnik zwą taksówkowym , prosty niewyżyłowany , bezproblemowy w eksploatacji - potwierdzam przejechałem na nim ok 130000 km xarą kombi - służbowo ;-) i był ok , wystarczy do normalnej jazdy
poprawna jezeli mieliście do czynienia z francuzami nie ma mowy o niewskakującej jedynce lub wstecznym , mam wprawę - xara, berlingo,
może być , mam tylko czasami obawy bo przez mocne wspomaganie nie czuję auta , ma dopiero 3000 km więc szkoda mi go sprawdzać na ostych zakrętach , moze trochę głośne
podoba mi się , typowa szklarnia , jak w berlingo , sprawa ze słupkami moze komuś przeszkadzać - mi nie , tył trochę do cofania kłopotliwy , wybaczcie albo samochód jest mocny albo słaby wolę blachę i wzmocnienia w miejscu gdzie siedzą ew, dzieciaki
wersja furio - brak wysokości regulacji fotela , samochód stworzono do krótkich i srednich tras i takie ma fotele . ok na długich nie wiem . maxymalnie przejechałem nim 400 km jednorazowo .
klima ok . nie przejechałem zimy
przód doskonale , znajomi są zadziwieni obszernością auta , wrazenie robi wysunięta do przodo szyba - powieksza optycznie auto , ilośćmiejsca z przodu porównywalna z autami wyższej klasy, tył skąpy - do wożenia 4 dorosłych ludzi służą auta inne !!!!! pamiętajcie
słabe wyciszenie tylnego zawieszenia , dopiero przy 3 duzych torbach w bagażniku jest lepiej - ogólnie mógłby byc lepiej
spodziewam się drogich serwisów z patrzeniem na ręce serwisantów - stacje aso to z reguły naciągacze i złodzieje - przejechałem ok 600.000 km służbowymi autami - wiem cos o tym - odradzam seris citroena hit - car górczewska . spalanie - normana tego rodzaju silnik - radzę spokojną jazdę bo miasto tym autkiem może okazać się drogą przyjemnością . HDI zwraca się po 100000 km więc zastanówcie się nad nim
43000 za auto z klimą , abs , elektryką , wspomaganiem , to dzisiaj norma , mogłby być jeszcze yaris albo micra , ale c3 jest ładny ... taki sexy .... i pasuje do mojej żony i mnie i naszego synka ...... jak ktoś chce niech go kupi . wady samochodów to często wynik głupich nawyków i błędnego podejścia do auta , każdy kupując walkmana za 300 pln przeczyta instrukcje , z autami za 40-50 tys bywa gorzej bo jest 7 razy grubsza ;-)))))))
to jest dopiero 3000 km , jak sobie pościelesz tak się wyśpisz , dotrzyjcie swoje auta bo to nieprawda ze są dotarte , ja sie mam na czym wyżyć i ,, dać po garach ,, jeżdzę służbowymi od 7 lat , obecnie przeprogramowaną octawią 1,9 tdi 146 KM , francuzy może mają czasem swoje wady , coś klekoce , coś odpada , ale to auto to wydatek ok 43000 pln więc dostajecie tyle a nie więcej , zapalanie sie kontrolek itp -zaraz zacznie sie ....
to dobiero 3000 km - xsarą zrobiłem 130000 km i nic poważnego się nie działo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 90KM 66kW [l/100km]