Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : samochód naprawdę dobrze hamuje nawet na śliskiej nawierzchni.
W aucie czuje się dobrze i wygodnie, nigdy mi się nie popsuło w trasie, więc to jest moje drugie autko i nie planuje go zmieniać na żadne inne nei ma podejścia do skoda fabia jeśli chodzi o wygodę prowadzenia. Myślę, że każdej kobiecie to autko się spodoba.
Posiadam silnik 1.4 z gazem. Auto pracuje bardzo ładnie spalenie gazu w granicach 8 litrów można zejść i do 7 litrów w trasie LPG w trasie, Auto na benzynie jak i na LPG pracuje bardzo ładnie gaz montowany był 4 lata temu i do tej pory dobrze się trzyma.
Skrzynia, pracuje dobrze fakt ze dbam o auto i kupiłam za cenę ponad rynkową i w skrzyni wymieniałam tylko olej z powodu, iż przy takim przebiegu trzeba już go wymienić tak podaje producent. Uszczelniana chyba jeszcze była kiedyś za 300 złotych jakaś uszczelka z starości sparciała.
Mały i zwinny to cechy najważniejsze dla kobiety.
Fotele utrzymane dość ładnie, plastiki też bez uwag ładnie spasowane. Jedyną wadą są wycierające się przyciski na radio.
Bardzo dobra dużo lepsza niż w opel astra h którego też rozważaliśmy zakup ale jednak mój gust i wygląd c3 wygrał dziś pomimo tylu lat nie żałuje zakupu a dzięki LPG zaoszczędziłam dość sporo kasy.
OK.
Mam dwójkę dzieci i nie narzekam na brak miejsca.
Autko dość ciche.
Samochód kosztował mnie nie za dużo wiecej wydaje na jedzenie czy też kosmetyki niż na autko. Wydatki ograniczają się do przeglądów i okresowych wymian oleju czy też uzupełnienia innych płynów eksploracyjnych.
Cena atrakcyjna jakość bardzo dobra. Polecam.
Wymawianie zostały żarówki które się przepaliły ale przy takim przebiegu nie ma co się dziwić. Samochód użytkuje od nowości.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]