Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

15 lat temu
Silnik 1.4 HDi 70KM 51kW
Rok produkcji 2004
Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : coz tylko dzieki tej rubryce wypełnie ta opinie poniewaz autko zasluguje by je pochwalic ... mam namysli tylko i wyłacznie spalanie tego samochodu. Mam 2004 rok przebieg 70tys 1.4hdi i sam sie czasami dziwie jka tankuje. Przwezanie kupuje za 100zł ropy przy cenie 4.30zł i robie tym autkiem w Poznaniu 520 km i jeszcze mam zapas na rezerwie około 20 km. Szok!! Przy tym przysłowiowo ma Ciezka noge i tym bardziej jestem zdumiony tym spalaniem.Zawieszenie jak i wykonczenie autka nie podlega jakim kolwiek opiniom bo szkoda czasu!!! to tyle pozdrawiam
kiepski. zdecydowanie nie polecam pomimo rewelacyjego spalania!!!
jakosc zero cena równa samochodu japonskiemu a przy tych autkach człowiek zapomina czym jest serwis.Tylko tankuje i jezdzi. Przy tej cenie mozna miec yarisa wiem ze nad gustami sie nie polemizuje ale czasam warto sie zastanowic bad francuskim autem....
czesto gesto siada elektryka czasami nawet mozna zobaczyc niezła choinke na panełu. Jak któs lubi świeta przez cały rok to polecam!!!:)
czeste wizyty w serwisie spowodowane kiepskim zaiweszeniem. W tych autkach czy sie jezdzi czy stoi na parkingu i tak trzeba po roku odwiedzic serwis i wymienic wachacze gumy na tulejach. skandal
Citroen C3 I Hatchback