Lista ocen Citroen C3 I (270) - Całokształt

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobibmw
Pluriel 1.4 i 75KM 55kW
Nie ma co narzekać,w każdym aucie można czegoś więcej oczekiwać-niedrogie auto o bardzo ładnym wyglądzie.Prezentuje się młodo i jest niedrogi .Zdecydowanie polecam!!!Jak ktoś marudzi niech kupi markę prestiżową,wyda 2 razy tyle i tak pojęczy żę to-tamto
~Darek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeżeli ktoś chce sprawdzić jakość citroena proponuję prosty test. Proponuję przeprowadzić próbę odręcenia koła przy pomocy oryginalnego klucza do kół, a potem tymże kluczem spróbować odkręcić śrubę podtrzymującą kosz z kołem zapasowym. Wynik oceńce sami:)
~mic
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto, które można polubić pomimo różnych dziwnych przygód. Myślę, że raczej nadaje się dla delikatnej kobiety, która jeździ spokojnie. Prowadzi się poprawnie, w ostrych zakrętach troszkę za bardzo się wychyla, jak się przesadzi ucieka przód (trudno opanować).
~Jacek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Koszmar. Kiepski silnik, marne zawieszenie, tandetne wykończenie wnętrza. Tragicznie niewygodne fotele. Kompletnie nieczytelne zegary. Coś okropnego. O kilka klas gorszy od poprzednika - Citroena Saxo, którym jeździło mi się bardzo przyjemnie.
~M_C3
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Po trzech latach zmieniam na inny. Ogólnie jestem zadowolony. Dobrze się spisuje w mieście, gdyby nie to spalanie... Nie mam dzieci, więc kierowca + 1 pasażer, to dla tego auta optymalny bagaż. Polecam jako miejski samochód, nawet dla faceta. ;-)
~SayNoToCitroen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wyglada ladnie i jezdzi sie nim przyjamnie, pod warunkiem ze sie wlasnie nie popsul. W zwiazku z tym, ze nie spelnia podstawowego stawianego przed nim zadania - wszak jest to srodek lokomocji, a nie poligon doswiadczalny dla serwisantow, daje 1
~Przemo
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Bogate wyposażenie seryjne, całkiem niezła wygoda, charakterystyczny, nieprzeciętny wygląd - tyle dostaje się za ok. 40 tys. zł. A jako gratis do tego - koszmarnie duże spalanie i nieustającą walkę ze skrzynką biegów. W sumie całkiem nieźle - coś za coś...
~bartus.sz@interia.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
silniczek(1.1) maly ale sympatyczny-polecam jednak 1.4(jezdzilem pewien czas);w rezultacie auto z zewnatrz duzo lepiej wyglada niz w srodku gdzie zaufania nie wzbudzaja plastiki i to ze cos sie co jakis czas odkleja- a tak to piekne GORACO POLECAM!
~dzikus
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
silik diesla doskonały, mały samochód rajdowy,ale jeden duży feler, niech wszuscy sprawdzą którzy nie mają abs-u, podczas gwałtownego hamowania blokują się koła, pada wspomaganie kierownicy, oraz wszelkie wskażniki, feler nie do naprawienia
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I
9,6
8,3
~Kmiotas
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Autko wygląda ślicznie.Kupiłem dla żony, ale sam kiedy tylko mam okazję to jej podkradam. Silnik ekonomiczny, idealny do miasta, ale w trasie też ok. Mam go niecały rok i na razie jestem zachwycony. Co będzie dalej czas pokaże