Oceny Citroen C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW 2007-2013

Najnowsze oceny Citroen C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW 2007-2013

3,1
~Tomasz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Ocena może być zaniżona, bo kupiłem bardzo zły egzemplarz. Auto wybitnie wygodne, przestronne, z dobrą widocznością. Niestety uciążliwe usterki związane z silnikiem i osprzętem uprzykrzają życie i drenują portfel.
~Manti
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Auto typowo rodzinne. Rodzina 2+2. Sprawdza się na dalsze wyjazdy. Duże w środku, wygodne fotele 1 i 2 rzędu. Fajne w środku, inne niż inne auta. Cyfrowy wyświetlacz, w innym miejscu panel klimatyzacji. Auto b. dobrze wyposażone. Mam wersję exlusive. Radio z dyskiem twardym, roletami na tylne szyby, czujniki przód tył.
~Tomi_cytryna
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Prawie doskonale. Ogolnie ja nie mam sie do czego przyczepic. Do pewnych rzeczy w aucie trzeba sie przyzwyczaic, jak sterowanie klima po lewej stronie. Mialem wczesniej Xsare Picasso, wiec nie mam z tym problemu.
3,6
~Janusz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Fatalna obsługa sprzedawcy (Piotrków Tryb.). Przez 3 tygodnie nie byli mi w stanie powiedzieć czy i za ile mogę dokupić tylną siatkę (za drugim rzędem). WYJĄTKOWY BRAK PROFESJONALIZMU. W konfiguratorze na stronie Citroena wyraźnie jest informacja, że na wyposażeniu jest ModuBox. Ale to bluff! O tym, że nie ma wejścia USB też dowiedziałem się dopiero po fakcie (a radia się tak łatwo nie wymieni). Uważam, że Citroen \"olewa\" polskiego klienta.
~plecildiono
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Bardzo fajny samochód, w wersji exkluziwe bardzo bogato wyposażone. Na przestrzeni ostatnich czterech lat mialem dwa citroeny picasso, oba były super.
~Machanik Łukasz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Auto kupiłem w pod koniec kwietnia 2018, wybór padł na grand picasso z półautomatyczną skrzynią, auto wygodne, oszczędne w trasie. Od kwietnia zrobiłem 14tys km,
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW
7,1
~marwiz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
ogolnie bardzo dobrze jestem zaskoczony,autko ladne ciche przestrone dla kazdej rodziny poprzednio mialem tylko niemieckie
~Egontar
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Nie ma auta, które się nie psuje. Ale też nie ma większych awarii.
~Egontar
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Ponieważ kupiłem uzywane, jak napadne na bank kupie salonowca. Warto.
~tk
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Świetny VAN, nie jest nudny jak Opel i drogi jak Ford. Jest po prostu przyjazny i rodzinny. Dla mnie super.