Oceny Citroen C4 I Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW 2004-2008

Najnowsze oceny Citroen C4 I Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW 2004-2008

3,3
~jarek s
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przez dwa lata auto bezawaryjne,ale drugi raz bym nie kupił coś mi to auto nie leżało,niby mały silnik a jednak paliwożerny i słaby bez życia,wsiadając do tego samochodu i zamykając drzwi miałem wrażenie że jestem w metalowej beczce (odgłos zamykania drzwi),niby zawieszenie po przeglądzie w najlepszym porządku ale jadąc po dziurach te odgłosy od zawieszenia to koszmar miałem wrażenie że pogubię koła. Słabe prowadzenie bardzo podatny na boczny...
~Paweł
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Niesamowity samochód ,jestem z niego bardzo zadowolony ,używam go już rok a ani razu mnie nie zawiódł .Nic się w nim nie psuje dotychczas nie wydałem nic na naprawy . Autko przyjemnie się prowadzi ,trzyma się drogi i daje radość z jazdy .Co prawda ten silnik nie powala ale nie ma co narzekać da się przerzyć,do miasta jest idealny .Jestem naprawdę miło zaskoczony tym samochodem ,wiele ludzi odmawiało mi zakupienie tego samochodu ,bo przecież to...
3,3
~maciu
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
autko prezentuje sie genialnie, moim zdaniem jak kupowac to tylko cos mocniejszego niz 1.4, sam mam ten silnik i gdyby nie tax road bralbym cos wiekszego, dzwiek otwierania i zamykania drzwi okropny, przy 160 autko plywa wiadomo wrc to to nie jest ale mialem nadzieje ze bedzie lepiej
~Zadowolony z samochodu ale nie salonu
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto spełnia oczekiwamnia estetyczne i techniczne żony. Kierowcy zwracają uwagę na piękną bryłę 3 drzwiowego C4. UWAGA: NIE KUPOWAĆ W AUTO-GAZDA. Żona odjechała 500 m i zabrakło benzyny w samochodzie ponadto ordynarny szef serwisu i generalnie po przyjęciu zaliczki utrudnianie życia jak to tylko możliwe. NIGDY NIE ZOSTAWIAĆ SAMOCHODU W ROZLICZENIU W AUTO-GAZDA OSZUKUJĄ!!!
~Piotr Adamski
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Mała dynamika,duże spalanie ,to może się poprawi po całkowitym dotarciu.Mały bagażnik ,ciasne wnętrze z tyłu [pasażerowie bardzo się skarżą na niewygody] zła widoczność ,to już zostanie.Ale jak to mówią widziały gały co brały.Teraz już wiem dlaczego tak słabo się sprzedaje to auto,prawie ich nie widać na drodze.
~Loui
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Super autko, za bardzo male pieniadze. Bardzo zaskoczony spalaniem - zmieniłem zdanie, ze trzeba miec diesla zeby malo placic za eksplatacje. Polecam!
~DAHO
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
JEST JESZCZE CZYNNIK X- NIE DO UJECIA W POWYZSZEJ OCENIE. TO AUTKO JEST PO PROTU BARDZO LADNE I SPRAWIA ZE MA SIE OCHOTE NIM JEZDZIC. Z CHECIA JE KIEDYS ZABIORE MOJEMU OJCU!!!!
~Lookam
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Hmm zachwycony to jeszcze nie jestem za małe mam doświadczenia z tym pojazdem Ale zadowolony to na pewno ! Polecam - fajna CYTRYNA :)
2,5
~Adam Malicki C4 1.4X 3D
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Obecna promocja jest pozornie korzystna, konkurencja daje za podobną cenę więcej pewności i prestżu. Citroen C4 COUPE niestety tylko futurystyczny wygląd.
3,5
~Jarek Kalinowski
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
oczekiwałem po tym aucie troche więcej [napewno wybrałem za słaby silnik]
Citroen C4 I Coupe