Lista ocen Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW 2004-2008 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Hmmm. Nie bedę kłamał- jeśli dalej tak pójdzie to auto zniknie zanim spłace go w leasingu(3 lata). Radio przerywa i wyłacza sie non-stop od kilku miesięcy i nikt nie jest w stanie mi go naprawić. Dopiero tydzień temu szef serwisu zlitował sie nade mną i zdecydował przekazać mi do testów nowy model . Szyby podczas zamykania piszczą a po zamknieciu coś strzela przy uszczelkach przez około 30 sekund. Kluczyk z pilotem zepsuł się w pierwszym...
~damik
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
1. Brzęcząca osłona wydechu- naprawa trwała 5 min w ASO, 2. Długo docierał się mechanizm zmiany biegów. Dla kogoś mniej cierpliwego 5 tys.km mogłoby być za długo, 3. Występuje od nowości wibracja przy 2000-2300 obr/min na 2. biegu. Niestety nie zawsze to się dzieje i przy przeglądzie zerowym mechanik tego nie potwierdził. Samochód ma 2 lata gwarancji, więc będzie czas z tym się rozprawić.
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Auto jest nowiutkie więc póki co w tej materii nie mogę sie wypowiadać, jedyne co mi się przytrafiło to ruszająca sie osłona pod autem, za kierowca po lewej stronie(słychać było metaliczny dźwięk przy zamykaniu bagażnika i hałas kiedy silnik pracował), wystarczyło ją przymocować i cisza. Fabryczna niedoróbka, ale które auto ich dziś nie ma.
~max87
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Właście brak. Do usterek mogę zaliczyć jedynie potrzebę wymiany siłowników (teleskopów) tylnej klapy bagażnika. Citroen wymienił w c4 wiązkę instalacji elektrycznej w tylnej klapie (darmowa profilaktyczna akcja serwisowa) natomiast ani przed ani po akcji nie wystąpiły żadne problemy z elektryką
~Adrian
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
po 2 dniach popsuł się wyświetlacz klasy A od radia i komputera pokładowego - przestał przez to działać czujnik cofania... wczoraj wymienili mi na wyświetlacz klasy C(lepszy) mam teraz więcej funkcji w komputerze...wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło:)
~tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Na razie 5! Nic nie skrzypi. Spasowanie i jakość elementów plastikowych bardzo dobra. Drażniący jest jedynie płat czarnego materiału na płycie drzwi od środka, który jest narażony na wybrudzenie i wytarcie przy zamykaniu drzwi. Dobrze, że nie zamówiłem beżowego wnętrza!
~Kacper
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
A to lusterka nie chciały słuchać się przycisku do sterowania nimi, a to gałka lewarka skrzyni biegów się ukruszyła... Pierdółki. Dodatkowo w takich odstępach czasu, że nie napędzały złości. Chwila skupienia na problemie i często w trymiga ustępował.
~Radek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
nie występują ( serio )a może taka że czasami przerywa kostka pod siedzeniem od poduszek . co 3 lata trzeba ja poprawic tj zetknąć mosniej i najlepiej skleic tasma
~Rafał
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Do usterek mogę zaliczyć pierdoły, jak łącznik stabilizatora, ale to typowo eksploatacyjne rzeczy. Z resztą typowe, gdy jeździ się po polskich miastach na felgach 18\'...
~W.K.
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Usterka podszybia, ponoć często występuje . Tablica rejestracyjna z przodu zbyt nisko umieszczina . Nie za duży bagażnik .
Citroen C4 I Coupe