Lista ocen Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW 2004-2008 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Po pierwsze-coś jest nie tak w zawieszeniu i coraz bardziej "dobija" na nierównościach. Serwis miał to naparwić tydzień temu lecz do tej pory nie ma dla mnie czasu. Po drugie- automatyczna klimatyzacja zgłupiała i strona prawa czyli dla pasażera grzeje non-stop maxymalną temperaturą. Ta usterka też miała być usunięta kilka dni temu lecz serwis nie może znależc odpowiednije części zamiennej. Dobrze, że stało się to teraz bo trzeba wymienić cała...
~Kacper
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
5/5. Absolutne błogosławieństwo losu, że zdecydowałem się kupić egzemplarz, który przez ponad 40 miesięcy wożenia mnie wte i wewte, nie obraził się na mnie poważnie ani razu. Wymiany sprzęgła (zdecydowanie najdroższy zabieg przy aucie) trochę tutaj nie wliczam, bo z odpowiednio dużym zapasem pojawiały się sygnały, że coś będzie trzeba z tym fantem zrobić. Reasumując, zero przykrych niespodzianek - chapeau bas!
~max87
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Jedyną poważną usterką jaką miałem od nowości tego auta była usterka rozrusznika w 3 roku użytkowania. Unieruchomiło to auto ze względu na brak możliwości odpalenia silnika. Poza tym wymieniłem chłodnice klimatyzacji ze względu na rozszczelnienie. Nie było to konieczne bo nabicie klimatyzacji wystarczało na 4-5 ciepłych miesięcy ale uznaje, że jednak była to część która uległa zepsuciu.
~TOM
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
TRUDNO COś STWIERDZIć PRZY TAK MAłYM PRZEBIEGU ALE JAK DOTąD POJAWIł SIę DZIWNY HUK OD CZASU DO CZASU W KIERONICY PRZY MANEWRACH . ZOBACZYMY CO BęDZIE DALEJ MAM NADZIEJę ,żE NIC NOWEGO SIę NIE POJAWI
~Mirek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Padł moduł BSN. Wymiana 500zł moduł plus robocizna. Ale zaznaczam auto z 2007 roku. To nic, że mało przejechane. Ale to są lata. A mamy 2020.
~Radek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
hmm sam nie wiem byly problemy z cewka i z poduszka amortyzatora ale to zuzycie zwiazane z wiekiem i przebiegiem
~Rafał
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Przejechałem nim 10tys i jak dotąd nic poważnego się nie stało.
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Nic się nie dzieje, oby tak dalej:)
~zwfir
wymiana klimy,podnosnika szyb,amortyzatorow
Dziennik kosztów dla Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
10,1
10,7
~wojtek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
dzieki Bogu jeszcze nie stanal na srodku drogi jeszcze...
Citroen C4 I Coupe