Lista ocen Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW 2004-2008 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Dwustrefowy klimatronik bajka. Pierwszy raz posiadam autko z taką funkcją. Jak dla mnie gdzie podróżuję na dłuższych dyatansach bardzo fajna sprawa. Działa to sprawnie. W lecie chłodzi jak należy. Ogrzewanie dzięki zastosowaniu grzałki w małym obiegu pozwala uzyskać ciepło w zimie w kabinie dosyć szybko. Dzięki programowi można moc grzałki regulować w naszym klimacie 600W jest wystarczające. Może być jeszcze 900W lub 300W. Do wyboru.
~Kacper
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
O klimatyzacji złego słowa nie mogę powiedzieć. Natomiast w przypadku ogrzewania? Cóż, zdarzyło mi się prowadzić samochody, które nawet po zimowej nocy przestanej pod chmurką nagrzewały się szybciej. Trochę się w swojej C4 wymroziłem przez te kilka zim, które mogłem nią przejeździć.
~MAREK
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Powinienem dać ocenę prawie max. ale zaraz po kupnie auta zaczęło mi śmierdzieć z klimatyzacji po jej wyłączeniu. Podczas pracy wszystko OK. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić prodzę o kontakt : semma@vip.interia.pl
~TOM
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
NIE MA PROBLEMU Z PAROWANIEM SZYB PONIEWAż WENTYLACJA DOSKONALE SOBIE RADZI Z TYM PROBLEMEM . SAMOCHóD BARDZO SZYBKO SIę NAGRZEWA ( NAJSZYBCIEJ ZE WSZYSTKICH SAMOCHODóW JAKIMI JEżDZIłEM A BYłO ICH TROCHę )
~Mario
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Przy odpowiednim ustawieniu nagrzewa sie po przejechaniu 2km, szyby nie parują, klima daje rade choc pojawił sie juz specyficzny "zapach", 3-4 stopień wentylatora jest dosyć głośny
~silwer
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
jak na pierwsz spostrzezenia dziala super; klimatronik to fajana sprawa, odciaganie pary z wnetrza tez szybciutkie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
2-strefowy climatronic chłodzi aż milo:) Bardzo szybko dostosowuje się do żądanej temperatury, odparowywanie szyb też bez zarzutu.
~C4 VTR Pack i inne bajery
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
w deszczowe dni szybko zaparowują szyby. Ale wystarczy włączyć klimę i wszystko wraca do normy.
~Tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Ogrzewanie wporządku jednak pomimo fajnego bajeru do szybkiego odparowywania szyby są z tym problemy.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
10,1
10,7
~Adrian
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
dobre chłodzeniez klima i bez, a ogrzewanie też niczego sobie
Citroen C4 I Coupe