Lista ocen Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW 2004-2008 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Wszędzie idealnie oprócz tyłu. Trzeba się przyzwyczaić. Przednie słupki stwarzają martwe pole, ale jest tak prawie w każdym aucie. Problematyczne są te malutkie trójkątne szybki w drzwiach. Brudzą się bardzo szybko. W sumie i tak w nich mało co widać ale estetyka bierze w łeb, gdy auto czyste, a te dwa trójkąciki.... Ehhhh
~Kacper
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Do przodu? Po prostu okej, bez rewelacji. Do tyłu? Ehh... Fakt, że idzie się przyzwyczaić do tej "złamanej" tylnej szyby i przerzucić uwagę w większości na lusterka, ale bądźmy szczerzy... Nie jest to najbardziej wybitne rozwiązanie w historii motoryzacji.
~Rafał
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Do przodu jest ok ;). Parkowanie tyłem, to przez pierwszy okres użytkowania bardziej wróżenie niż precyzja hehe. No ale nie ma co narzekać. Tył auta wygląda naprawdę dobrze, a to rzadko wiąże się ze wspaniałą widocznością.
~Tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
FATALNA!!! Zprzodu kierowca, który pierwszy raz zasiada za kierownicą poprostu głupieje, lecz jest to bułka z masłem w porównaniu do widoczności z tyłu(słupki) lecz do wszystkiego można sie przyzwyczaić.
~max87
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze. Do tyłu fatalnie. Dzielenie szyby na wychodzi idealnie na wysokości przedniej szyby auta za nami (podczas parzenia w tylne lusterko)
~tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Przednie słupki zasłaniają trochę widoczność. Trzeba wychylać się przed skrzyżowaniami. Czujniki prakowania (przód+tył) bardzo przydatne - zwłaszcza ten tylny ma sens w wersji coupe.
~TOM
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
GENIALNA WIDOCZNOść Z PRZODU I NA BOKI DZIęKI DUżEMU PRZESZKLENIU ,JEDNAK DO TYłU JEST OGRANICZONA ZE WZGLęDU NA MAłą SZYBę I DZIELENIE ( WERSJA COUPE )
~MAREK
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Widoczność bardzo dobra, lusterka robią swoje,. Mam wersję coupe i uważam, że widoczność do tyłu jest bardzo dobra-parkować tyłem można co do centymetra.
~Adrian
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Porównując z focusem bardzo podobnie i moim zdaniem jak na 3-drzwiowego hb całkiem przyzwoicie:) Mam czujnik cofania więc on mi pomaga:)
~kamil
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
wiadomo malo sie widzi to tylu,dodatkowo przyszkadza laczenie szyb bagaznika,czasami zaslania caly samochod jaki jedzie za nami
Citroen C4 I Coupe