Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d (68) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Oki
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Tendencje do przechyłów przy bocznym wietrze. Miekkie i komfortowe zawieszenie jak w prawdziwej limuzynie.Mimo deszczu na drodze z koleinami pewne prowadzenie i wyprzedzanie. ESP dobrze się spisuje.
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zawieszenie wypośrodkowane z nastawieniem na komfort. Przy kołach 16 jeździ się bardzo przyjemnie. Sportowcem ten samochód napewno nie jest. Dzięki temu spełnia pokładane w nim nadzieje.
~bychu81
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
tu focus jest lepszy, przy pokonywaniu zakrętów z większą prędkością samochód nie zachowuje się tak pewnie jak ford. Ale podkreślam że to auto ma inne zadanie, niekoniecznie związane z torem wyścigowym
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Doskonałe zawieszenie, komfortowe, niesamowita przyjemność z jazdy. Jak pierwszy raz wsiadłem do tego auta i się nim przejechałem, od razu wiedziałem, że nie chce żadnego innego samochodu.
~froncz
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Za bardzo się kładzie na łukach, ale C4 nie ma aspiracji sportowych przez co zapewnia wysoki komfort. Trochę kołysze przy poprzecznych nierównościach. Nic nie puka, nic nie stuka:)
~Marek
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
to nie jest samochód z rozwiązaniem wielowahaczowym...:-) histeryczne i hałaśliwe tylne zawieszenie... samochód nie centruje układu kierowniczego jak w audi czy VW...:-)
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jest tak jak lubię. Zawieszenie daje pewność prowadzenia nie zabierając nic z komfortu. W codziennej eksploatacji idealnie. Może układ kierowniczy mógłby być bardziej bezpośredni.
~sowa
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
lubię cichą komfortową jazdę i to mi bardzo odpowiada. Dopiero przy wpadnięciu w super \"wielką dziurę\" czuć dobijanie zawieszenia z przodu - bez paniki jest też nieźle.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
ogólnie jest ok, czuję się w nim pewnie, trzyma się drogi, jedynie przy maksymalnym skręcie kół np. przy skręcie na skrzyżowaniu zachowuje się dosyć dziwnie

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kumar
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
na zakretach potrafi sie mocno przechylac - treba uwazac. Poza tym, bardzo wygodne auto do 'plyniecia' po krajowych/wojewodzkich drogach.
Citroen C4 II Hatchback 5d