Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d (68) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Auto skręca tam gdzie chcemy, ale nie jest to bolid formuły 1. Można czuć się niepewnie przy dużych prędkościach ale z autem nic złego się nie dzieje.
~Mariusz.k80
Hatchback 5d 1.2 e-THP 130KM 96kW
Jak na razie nie narzekam.. Większe dziury da się wyczuć ale to normalne a tak podczas codziennej jazdy auto jedzie bez kołysania, trzyma się drogi
~Misia
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
po 1,5 roku eksploatacji wymiana pierścienia dociskowego półosi - jakiś błąd fabryczny w grubości pierścienia, a za tydzień również łożyska półosi,
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Miękko, dla mnie super, o taki komfort jazdy chodziło i był jedną z przesłanek zakupu. Na pewno nie jest to układ Forda Focusa, ale dla mnie mocna 4.
~Tomalis
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Bardzo fajne zawieszenie ale nie kupiłbym tego samochodu gdybym miał jeździć np. w Krakowie lub Wrocławiu, po sporej ilości dziur i kostki.
~agarti
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Tu trzeba popracować. Nie mam zaufania do zawieszenia przy dynamicznej jeździe na krętych drogach. Może dla tego, że jest to auto dość wysokie.
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Samochód dla tych co lubią komfort i miękkie wybieranie nierówności. Trochę buja...sportowej jazdy nie polecam...ale na przejażdzki idealny Pullman :)
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Słyszałem że jest za miekki. Dla mnie jest ok. Masa jest na tyle solidna że 180-190 km/h na autostradzie nie robi większych problemów.
~marpas
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Słychać tylko szum opon. Podczas jazdy po nierównościach żadnych odgłosów. Na drodze komfortowo i bezpiecznie.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Samochód dobrzy trzyma się podłoża nawet przy dużej prędkości 225/45/17. W miarę sztywno zestrojony.
Citroen C4 II Hatchback 5d