Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławomir
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Komfortowe i atrakcyjne auto, bardzo przyjemne wnętrze wykonane z dobrych materiałów. Dobrze wyposażone i przyjemne w prowadzeniu jednak silnik benzynowy 1.6 120 KM rozczarowuje.
~Dawid
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Po wyłączeniu silnika zawsze włącza mi się na chwilę wentylator chłodnicy nawet po przejechaniu tylko kilku km a na dworze 10 stopni celsjusza- czy ten typ tak ma? napiszcie
~benjamin.b
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Solidne mocne auto - niestety już go nie mam, ale przeżyłem nim zderzenie czołowe z wozem straży pożarnej. Wyszedłem niemal bez szwanku. Polecam !
~szymon
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Wygląd zewnętrzny powalający. Felgi 17cali robią wrażenie wersja exlusive z dodatkiem listw chromowych Środek wykonany z najwyższej jakości materiałów.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Samochód bardzo 'poprawny' może i bez emocji ale mega funkcjonalny, pakowny i wygodny. Stylistycznie do włoskiej Alfy mu daleko, ale coś za coś:)
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Przejechałem autkiem narazie 3 tys km. Poki co nie widze zadnych wad. Żwawe i wcale nie takie małe autko jak by sie na początku wydawało.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Oceniałem już samochód po kilku miesiącach. Dzisiaj wiem już że jest to naprawdę niezwykle udany samochód. Cichy, komfortowy, wygodny i bardzo oszczędny.
~andy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Świetne auto, warte swojej ceny, super wygląd - proporcje, kształt. Świetny w środku, wygodny, cichy. Dobry, nowoczesny, elegancki, średniej klasy samochód!
~zibi61
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
W mojej ocenie cytrusek zasługuje na słowa uznania,przestronny,zegary czytelne,masaż,doświetlenie zakrętów,i wiele innych rzeczy które go wyróżniają.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II Hatchback 5d
5,6
7,6
9,6
~joonior@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Póki co niewielki przebieg ale samochód jest b. udany. Uważam, że to najładniejsze auto w swojej klasie ale to oczywiście subiektywna ocena.
Citroen C4 II Hatchback 5d