Lista ocen Citroen C5 Aircross (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Po przejechaniu pięciu tysięcy kilometrów jak na razie nic :) aha była historia wieczorem na stacji benzynowej gdzie wracam do samochodu z daleka otwieram go kluczykiem i widzę, że nie świeci prawa lampka od oświetlenia tablicy rejestracyjnej na klapie bagażnika.... nauczony doświadczeniem z Poloneza ;) ... delikatnie ale stanowczo puknąłem prawą ręką w klapę bagażnika w okolicę lampki i cud :) zapaliła się :) obserwuje ją od tej pory, ale boi...
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
To nowy samochód, ale nie mam absolutnie żadnych uwag do czegokolwiek, co w poprzednich autach się nie zdarzało. Zawsze po zakupie zauważałem jakieś niedociągnięcia do poprawienia. Tutaj nic.
~pryncy
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Mam problem z ładowarką indukcyjną. Przegrzewa mi telefon po ok.30 minutach ładowania. Serwis ma się tym zająć. Skrzypi mi także coś w kole. To także zostało zgłoszone.
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Brak uwag na ta chwile.I niech tak zostanie.Planuje przedłużyć fabryczną gwarancje i wybrać jakąś fajną opcje z palety umów serwisowych .
~Kuba
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Kompletnie nic.Serwisowany tylko oleje i klocki.Elektronika której sporo nigdy nie zawiodła
~Olo184
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Drobne regulacje klapy bagażnika i bezkluczowego dostępu do samochodu przeprowadzone przez serwis
~krzysztof
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
samochodem przejechałem 5000 km , nie wiadomo dlaczego w formularzu można wpisać 1000 km
~Arek
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Ciężko działająca regulacja wysokości fotela i skrzypienie w desce rozdzielczej.
~Zbyszek
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
wymiana taśmy poduszki w kierownicy
Dziennik kosztów dla Citroen C5 Aircross
7,1
~Ar
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak na razie bez uwag ale za krótko by coś powiedzieć.