Lista ocen Citroen C5 Aircross (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
Samochód dla rodziny 2 +dorosłych 1 nastolatek +2 dzieciaków /5-8 lat/w fotelikach jest "ciut" za wąski....Myśle że na szerokość 10 cm "zrobiło by robote"moze nawet mniej...Żałuje że fotel kierowcy i fotel pasażera w mojej wersji nie posiadają dodatkowej opcji jak np.podparcia ud.Ale jak to mówią "widziały gały co brały"..Nie było mnie stać na duży samochód rodzinny np.Peugeot 5008 nawet z tym samym silnikiem i wersji activ wiec .....coś za...
~Staszek
SUV Facelifting 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
dla mnie bajka, szukałem auta z trzema oddzielnymi foteami, bo worzę trójkę nastolatków, wiekszość innych aut, (nawet większych i droższych) to komfort tylko dla 4 osób,. Tutaj, wspomniane 3 oddzielne fotele oraz płaska podłoga -bez tunelu w środku. Dodatkowo kazdy tylny fotel jest przesuwny/niezalezny i ma regulowane oparcie...
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Miejsca jak to w SUV-ie jest dużo. Natomiast obiektywnie muszę napisać, ze przy odsuniętym do mojej pozycji fotela kierowcy (mam 182cm wzrostu) za mną dorosły mężczyzna będzie miał kolana na moim fotelu. Jak dla mnie trochę tak sobie. Na szczęście są regulowanie fotele z tyłu (każdy osobno) i można delikatnie się odsunąć.
~P
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
bez zastrzeżń - masa miejsca a tylkny rząd nieależnych siedzeń to genialne rozwiązanie - jak potrzebuje większy bagaznik to przesuwam siedzenia tulne do przodu, jak potrzebuję więcej miejsca na tylknej kanapie to odsuwam fotele do tyłu :)
~SGR
SUV Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Kierowca na 5. Pasażerowie z tyłu do 176 całkiem dobrze ale mogło by być te 3-4 cm więcej. Trzy kanapy są względnie szerokie. Na skrajnych fotelach siedzi się bliżej drzwi niż zwykle. Środkowe miejsce bardzo użyteczne i wygodne bo praktycznie nie ma tunelu.
~stoik
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
przestrzeń dla kierowcy, pasażera i przestrzeń bagażowa była bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie samochodu. Tylne fotele nie są szczególnie mocno eksploatowane ale nikt z pasażerów którzy do tej pory podróżowali na tylnych fotelach nie narzekał.
~stoik
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Z przodu jest dobrze. Z tyłu miejsca jest wystarczająco dużo dla osób do 185 cm wzrostu. Oparcia tylnych foteli powinny być bardziej pochylone i dziwię się, że producent tego nie przewidział.
~Zbyszek
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
fotele trochę za wąskie jak dla mnie ( a żona jestzadowolona), jakimś olbrzymem nie jestem (90kg), z tyłu uchwyty pasów wbijają się z d...., na bocznych siedzeniach z tyłu trzeba uważać na dach nad głową
Dziennik kosztów dla Citroen C5 Aircross
7,1
~Jacek
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Z przodu bardzo wygodnie i dużo miejsca. Niestety z tyłu zastosowano trzy jednakowe fotele co powoduje że przy tej szerokości samochodu są za wąskie przy dorosłych pasażerach. Bagażnik bardzo duży.