Lista ocen Citroen C5 Aircross SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW 2018-2022 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Żeby uzmysłowić potencjalnej zainteresowanej osobie co kupuje można ten samochód określić trzema słowami: kanapa na kółkach albo dwoma: latający dywan ;) . Aircross niczego nie udaje. Ma być komfortowy i taki jest. Chyba najwygodniejsze auto jakim jeździłem. Wyciszenie, fotele, zawieszenie, komfort jazdy na najwyższym poziomie. Ma myśl o jeździe C5 gdziekolwiek po prostu się cieszę. Im gorsza droga tym lepiej. Aircross bardzo dobrze izoluje...
~ZadowolonyZC5
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Samochód idealny na długie trasy ze względu na komfort jazdy. Do tej pory nie znalazłem równie wygodnego auta. C5AiR odebrane 2 miesiące temu zrobione 4000 km. Bagażnik spokojnie wystarcza na spakowanie 4 osobowej rodziny. Polecam:) W dobrej cenie otrzymujemy świetne wyposażenie. Widoczność przy parkowaniu niestety słaba ale z kamerami 360 wszystko wydaje się proste.
~andrzej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Mam samochod od 6 miesiecy silnik 1.2 b 130KM przebieg 9 TYS km spalanie w miescie to tragedia 10,5 litra olej trzeba wymieniac co 10tys km mokry pasek rozrzadu rozpuszcza sie w oleju
~Marek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
5 gwiazdek , ale zastanawiałem się by dać 1 , tak , aby dumne i pyszne Janusze i Grażyny w niemieckich brykach po unfalu nie zainteresowały się tym samochodem :)
~Olo184
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Auto bardzo wygodne, dobrze spisuje się w mieście jak i na autostradach, jednak spalanie na piziomie 6l to bujda na resorach.
~Marcin
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z tym silnikiem świetne auto do miasta, w trasie też się sprawdzi o ile ma spokojnego kierowcę, miękko, cicho i wygodnie
~P
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Rewelacyjnie wygodne, przestronne i bezproblemowe auto
~Ar
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Spełnia oczekiwania : wygodny, cichy, 5 osobowy.
Citroen C5 Aircross SUV