Ocena kierowcy - Citroen C5 I Hatchback

Silnik 2.0i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: 5 lat
Citroen C5 I Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
To jakis zart mialo byc super auto o wyczesanych wlasciwosciach jezdnych Zaczne od tego- focus o niebop lepiej sie prowadzil silnik ma schorowane konie mechaniczne niby masz 136 KM a przyspieszenie jak w skodzie fabi-tu tragedia Najgorsze jest jednak w tym aucie -skrzynia biegow jakbym patykiem wrzucal biegi zero precyzji
No tutaj to jakiś żart- 136 KM ? To chyba francuskie słabeusze, Tragedia , poprzednio smigałem focusm 1,6 100 KM i byl o niebo zrywniejszy Ten silnik wkręca sie powoli jak chcesz pojezdzic dynamicznie jak bialy czlowiek to okupione to jest nieopisanem zuzyciem paliwa
Skrzynia to największy mankament tego samochodu, Precyzja to nieznane słowo dla citroena, wbijasz biegi jak w tandetnym berlingo - jak ktos zachwyca sie biegami w c5 to jezdzil wczesniej chyba seicento
na prostej dobrze poza tym tandeta i zapomnij o jakichs szybkich manewrach, male auto a prowadzi sie jak ospala krowe lepiej mi sie jezdzilo roverem 75
no jak to w aucie dla
ok
pfff szyby paruja jak cholera i nie pomaga wymiana filtra kabinowego
tak sobie
ludzie uwierzcie mi- miasto to 11-12 litrow przy memrawej jezdzie jak dasz mu w p...e to nawet 17
za ta cene -grubo ponad 100tysi moglem miec naprawde porzadne auto
mam wersje exclusive ze skora i kupa bajerow, nie chce mi sie juz po prostu pisac jakie rzeczy sie psuja bo nawet bym nie pomyslal ze to sier moze psuc
ogolnie nigdy mnie laweta nie sciagala

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0i 16V 136KM 100kW [l/100km]

8,9