Ocena kierowcy - Citroen C5 I Hatchback

Silnik 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Rok produkcji 2002
Citroen C5 I Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Citroen to bardzo udany samochód miałem w swoim życiu około 40 samochodów więc moja ocena na pewno będzie obiektywna. Kupiłem ten samochód jako drugi w rodzinie chciałem wydać 15 tys. zł oczywiście zanim kupiłem ten obejrzałem chyba z 10 c5 kazdy miał być bezwypadkowy z przebiegiem 160 tys ;-) (informacje od handlarzy) ale po oględzinach okazywało się ,że powypadkowe z przebiegiem 400 tys km. W końcu znalazłem c5 bezwypadkowy wersja exsliziw z przebiegiem ( na liczniku 168 tys km ) w zeczywistości 300 tys km ale nie zrażam sie tym ponieważ jest to normalny przebieg dla dizla 10 letniego . ksenon,pełne wyposażenie oraz skrzynia automat (innymi nie jeżdżę). Uważam ,ze samochód jest super ,naprawdę bardzo komfortowe auto, żona ciągle nim ujeżdża i nie chce się przesiąść do swojego jeepa grand cherokee. ja też uwielbiam to auto za komfort jadąc w trasę 300 -400 km nie odczuwam zmęczenia wysiadam i czuję się zupełnie nie zmęczony oczywiście zaleta zawieszenia. Na pewno potrzymam ten samochód jeszcze pół roku może trochę dłużej i kupię c 5 nową bo są to naprawdę super samochody, polecam każdemu kto ceni sobie komfort. przejechałem tym samochodem do dziś około 50 tys km. i poza oponami i olejem nic nie robiłem leje paliwo i do przodu :-)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi FAP 133KM 98kW [l/100km]

6,8