Ocena kierowcy - Citroen C5 I Hatchback

Jan Barszczewski, 18 lat temu
Silnik 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Rok produkcji 2002
Citroen C5 I Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
poolubiłem Citroena - mimo wszystko UWAGA !!!!!!!!!!!!!! wszystkich przestrzegam przed serwisem AUTO FORUM w Lublinie - dlaczego centrala Citroena toleruje takie DZIADOSTWO - to przez nich również moje opinie Jak to przeczytają w AUTO FORUM to się nmą "zajmą" i przetrzepią mój ptrfel na wysokim poziomie
silnik marzenie, niestety zaczynam słyszeć "gwizdy" z turbiny - czyżby zapowiedż problemów
ciężko pracuje, zacięcia na synchronicji I biegu - są lepsi, patrz VW, Skoda OCTAWIA
czasami coś stuka, piszczące hamulce to zmora - 7 wizyt w serwisie i brak skuteczności
ogólnie OK natomiast eduży minus to brak wycieraczki tylnej szyby
wygoda, komfort, fotel kierowcy mógłby lepiej trzymać na bokach
zbyt wolne nagrzewanie wnętrza zimą
luksus
być może dlatego, że mój samochód to diesel - mogłoby być ciszej, zwłaszcza przy prędkościach powyżej 100 km/h
bardzo nie równe zużycie, zimą, po mieście nawet 12l ceny nprzeglądów i napraw kuriozalnie wysokie
Jest dobrze. Natomiast zbyt dużo tracą na wartości - zwłaszcza po wejściu nowych modeli
drobiazgi denerwują najbardziej: przełączniki świateł (wąsy) dwie awarie, zawieszaniesię wstecznego biegu na dżwigni sterowania, "trzeszcząse" szyby - kurz w uszczelkach sprawia wrażenie jakby całe nadwozie trzeszczało, piszczące hamulce - denerwuje mnie do granic wytrzymałości, czujnik poziomku płynu do spryskiwaczy - dwie awarie
brak - dzieki Bogu, ale za miesiąc "wychodzę" z gwarancji
Citroen C5 I Hatchback