Ocena kierowcy - Citroen C5 II Hatchback

Silnik 2.0 HDi 136KM 100kW
Rok produkcji 2005
Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Poprostu płynie na naszych cholernie dziurawych drogach
Mysle, że bardzo fajne autko. Kupiłem mu fajne alusy, opony 225/55/16 i wygląda super, szyby ciemne jeszcze wstawie chipa i możemy się ścigać. Nie jeden i tak już się zdziwił, a co będzie po chipie?? Aż boję się mysleć.
Nie ma co psioczyć, jest poprostu wystarczający. Własnie mija mi gwarancja i..... wstawiam chipa, na 180 KM
Nigdy żadnych problemów
Cóż mozna złego powiedzieć na ten temat??
Mnie jeździ się nim bardzo dobrze, może dlatego, że jeździłem już róznymi autami dużymi od ciężarówek do autobusów włącznie. Mam czujniki z przodu i z tyłu, ale cofam na lusterka (z przyzwyczajenia)
o.k.
bardzo dobre, jak ogrzewanie oraz klima. Suuper!!!
Nie ma się do czego przyczepić, miejsca dla wszystkich wystarczająco dużo, jadąc na wczasy zabieramy cały dom, nawet wentylator (nie jest wcale mały).
Cichy, naprawdę cisza w srodku. Proszę porównać do VW passata. Nie ma porównania
Trochę dużo pali w mieście, ale nie ma sie co dziwić. W tych korkach musi spalić. Co do ASO w Toruniu nie mają zielonego pojęcia jak serwisować takie auto, jest dla nich zbyt trudne. Naprawdę nie polecam serwisu w tym mieście, polecam EXMOT w Bydgoszczy. Wszystkie drobne usterki naprawione, a jaka obsługa???? Naprawdę polecam!!!
Udało mi sie go kupic jako auto ciężarowe. Cieszę się z tego najwięcej bo odliczam VAT i o to chodzi!!!
W sumie nie jest tak źle, oczywiscie szyba mi sie nie otwierała w tylnej klapie, ale mi naprawili, pare takich dupereli, ale w sumie nie ma co narzekać.
Nigdy mnie nie zawiódł i to sie liczy, mam tylko nadzieję że dojadę do Chorwacji i oczywiście wrócę do domku. Oby zawsze taki był(niezawodny)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 136KM 100kW [l/100km]

7,4