Oceny Citroen C5 II Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW 2006-2008

Najnowsze oceny Citroen C5 II Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW 2006-2008

3,2
~Wojtek inżynier
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Bardzo szybki samochód i przestronny, do 100 kmh bardzo cichy. Ceny części strasznie wysokie - wszystko co związane z silnikiem 2/3 razy droższe niż w wersji 2.0 HDI. Wcale nie rewelacyjnie wygodny na kiepskich drogach, jednak oczywiście wygodniejszy niż Stilo czy inny kompakt. Natomiast Laguna 1. generacji lepiej resoruje. Samochód jest trudny do ogarnięcia nawet przez świetnego mechanika polecanego przez klub cytrynki - procedury...
3,2
~użytkownik c5
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Bardzo wygodne auto,niestety zwrotność godna fortepianu lub ciężarówki.Słabe trzymanie drogi przy aktywnej jeździe ,np. po krętej drodze. przyśpieszenie nieadekwatne do mocy silnika(170)!Bagażnik przepastny.Siedzenia nie trzymają ale są mega wygodne.
~Zadowolony
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Ogólnie bardzo dobrze. Samochód naprawdę wygodny, dający wysoki komfort z jazdy i z tym silnikem bardzo dobre osiągi. Auto godne polecenia. Mam nadzieję, że po przejechaniu jeszcze 200 tyś km moja opinia nie ulegnie zmianie.
~Mruk
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Ogółem, bardzo dobre i dopracowane auto, komfort obezwładniający. Oczywiście tylko z automatem. Do tego bardzo żwawe i o dużym zasięgu. Lubię 6- garowe silniki, ale ten 2.2 jest zupełnie wystarczający do żwawej jazdy po mieście i w trasie. Jazda w tym aucie to relaks.
~PATRYK SIWICKI
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
To świetny samochód choć drogi. można nim poszaleć a zarazem odpocząć.
~Artur
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Automatyczna z trybem jazdy sportowej i zimowej. 6 stopniowa. (Skrzynia biegów)
3,8
~Greg
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
nie do końca jestem zadowolony na zime trochę za miękki (Układ jezdny)
~joz13
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
bardzo cichy,w czasie jazdy autostradą można o nim zapomnieć (Silnik)
Citroen C5 II Hatchback