Ocena kierowcy - Citroen C5 II Kombi

Silnik 1.8i 16V 125KM 92kW
Rok produkcji 2006
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Citroen C5 II Kombi 1.8i 16V 125KM 92kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : za te pieniadze rewelka niemieckie gruzy niech sie schowaja.
przestronne wygodne auto rewelacyne w dlugich trasach dzieki swojemu zawieszeniu hydraktiv3 auto plynie po drodze a nie jedzie.Czytajac komentarze na 'nie' zastanawiam sie na ktorym szrocie kupili swoje auta. Jesli w warsztacie nie potrafia czegos zrobic to nie auto jest zle tylko warsztat do d...
silnik 1.8 demonem mocy nie jest i trzeba przy zakupie o tym pamietac a nie miec oczekiwania jak od 3.0 lub WRC. Do normalnej jazdy spokojnie wystarcza na gazie nie czuc spadku mocy a jazda o polowe tansza. Olej wymieniany co 10.000 5w30 c2( zadne long life co 20tkm lub 30tkm) plus inne filtry i wszystko piekne dziala. Dbajcie to bedziecie mieli.
zadnych. problemow ze skrzynia nigdy nie bylo
uklad jezdny rewelacja.Z hydrktiv3 auto po drodze plynie do tego na drogach polnych zawieszenie mozna podniesc sa 4 mozliwosci podniesienia zawieszenia. dDo zmiany kola podnosze auto na max w gore podstawiam podnosnik opuszczam zawieszenie na minimum i kola ze strony podpartej mam w gorze.
dzieki zawieszeniu hydraktiv3 doskonale. dlugie trasy to pestka,nie czuc zmeczenia.Wsiadajac do innych aut mam wrazenie jazdy wozem drabiniastym zawsze z przyjemnoscia wracam do swojego citroena.
wszystko pod reka tam gdzie byc powinno
wszystko w porzadku nie ma sie do czego przyczepic.
wygodnie i przestronnie mam 190 cm wzrosu i nie nazekam na miejsce ani pasazer za mna.
dobre do 140 potem slychac troche szum powietrza oplywajacego karoserie ale jest ok
jak na te klase auta bardzo dobrze.Wazne zeby dbac o auto a nie zawiedzie nas na trasie.
w tej cenie za niemieckie dostalbym golasa a tu mam pelna elektryke klime grzane fotele itp.itd
tylko czesci eksploatacyjne
brak