Lista ocen Citroen C5 II (12)

~j4kob@o2.pl
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Jezdzilem kiedys francuskimi autami, potem sie przesiadlem na Japonskie i teraz znowu francuskie. Jednak cos w nich jest. Mimo ze nie sia doskonale i miewaja problemy to i tak je kochamy. Niedlugo bede sprzedawal Almere i napewno kupie jakas Cytryne. POZDR
~manat
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Rocznik 2004, kupiony w 2007 roku w komisie w Bad Bentheim. Właściciel (Holender) bardzo dokładnie zapoznał mnie z samochodem. Auto było leasingowane przez holenderską firmę. Wszystkie dokumenty OK, potwierdzony przebieg i historia serwisowa.
3,1
~watu
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Mam ten samochód od lipca 2006 roku i już dwa razy był na lawecie najpierw coś stało się z półosią napendową a potem zacinały się hamulce bardzo niebezpieczne po odebraniu z serwisu znowu zacieły mi się hamulce mało nie rozwaliłem tego auta auto bardzo fajne ale żeby tylko było mniej awaryjne mam mniejsze citroeny typ xsara berlingo z nimi nie ma broblemów citroen widocznie nie potrafi zrobić bezawaryjnej limuzyny ostatni raz kupiłem od...
~HK
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Za te pieniadze, oplaca sie wybrac Cytryne ... jest naprawde good ! (poprawa wzgledem poprzedniej generacji, zwlaszcza skrzynia biegow, spalanie ropy, wyglad)
~ELŻBIETA
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
jak na diesla z TD fantastyczne (wgina w fotel), cichy , mało pali (Silnik)
~PRZEMASC5
SUPER BARDZO MI SIE PODOBA
3,6
~Tom Tom
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Boże chroń od serwisu - pała z automaqtyka i elektroniki szukam serwisu gdzie doprowadzą mi działanie elektroniki do stanu fabrycznego. Czy gdzieś w Polsce to potrfią.
~mielczanin
Hatchback 2.0 HDi 107KM 79kW
Serwis fatalny,po wymianie ogumiemienia z zimowego na letnie z kompletem alufelg i wyważeniu kół odpadły mi w garażu ociążniki
2,7
~forman