Ocena kierowcy - Citroen C5 III Sedan

Marek Kowderowski, 8 lat temu
Silnik 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Rok produkcji 2009
Citroen C5 III Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : wystarczajacy jak na ten samochod silnik spisuje sie bardzo dobrze prawie jak 2.0hdi 140km nie ma ogromnej roznicy jak sie wydaje kiedy sie patrzy na moment obrotowy czy pojemnosc i przyspieszenie do setki
Układ elektryczny : z ukladem elektrycznym sa czasem problemy
Układ elektryczny : czasem wyswietlacz "enrgytappower"czyli energetyczny szybki wyswietlacz czasem mnie zawodzi zacina sie raz na jakis czas
Układ elektryczny : na kierownicy jest ze 100 przyciskow nie wiadomo jaki wcisnac podczas jazdy mozna nie chcoacy jakis wcisnac i potem moze byc maly problem z wyloczeniem go
ten samochod jest po prostu wspanialy nic dodac nic ując jezeli chodzi o caloksztalt jestem bardzo zadowolony wyglada jak samochody klasy bmw serii 5 czy audi a6 a tak naprawde jest o klase od nich mniejszy ale mialem okazje przejechac sie audi a6 z 2006r i komfort wcale nie byl lepszy
ten silnik 1.6hdi 109km jest bardzo dobry ma 240nm a czuje sie prawie 300nm odejscie jest niewyobrazalne jestem zaskoczony jest super!
skrzynia dobra mogla byc troche lepsza troche ciezko zmienia sie biegi i trzeba dosyc czesto je zmieniac.
uklad jezdy to specialnosc citroena c5.
widocznosc no przyznam sie troche slaba nie za dobrze widac i to jest duzy problem do tego citroen sie nie przylozyl .mozna na zobaczyc tez z drugiej strony moze ma slaba widocznosc przez to ze ma gruby i masywny przod i tyl.
w tej jednoscce nie zawodne auto!
nic sie nie psuje i to mi odpowiada i pasuje bo nie znam takiegio drugiego auta jak on.
przestrzen jest dobra na prawde dobra na zdjeciach w internecie wydaja sie duze siedzenia i wogule bardzo duzo miejsca na zywo tez jest duzo miejsca ale nie tak duzo jak na zdjeciach.
ciche wnetrze ktore ulatwia jazde jest doskonale nawet gdy jedzie sie po nie rownej i gorzystej drodze.
w utrzymaniu nie jest taki drogi trzeba miec w zanadrzu przynajmniej 5.000zl co nie wiecej ja jeszcze nic nie naprawialem przez najblizsze 110 lat po kupieniu nowego nic powarznego nie powinno sie dziac.
jakosc wykonczen jest z najwyzszej pulki cena niska jak na takie auto zaplacilem za nowego prawie 90.000zl a za takie cudo zaplacil bym nawet 150.000zl.
z drobnych usterek przytrafilo mi sie tylko to ze byl zmieniany przedni blotnik nic powazniejszego sie nie wydarzylo.
zadne powazne usterki mi sie nie przytrafily i jestem zadowolony bo gdybym rozwalil to cudo to postawil bym dla niego chyba pomnik.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi FAP 110KM 81kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW