Lista ocen Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerry
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Poza tym co wymieniłem - nie zawiódł w taki sposób, żeby trzeba go było ciągnąć na lawecie, ale to chyba żadne pocieszenie? Wymiana wahacza po 7 tys km, wymiana uszczelniacza wałka sprzęgłowego przy 20 tys km (z wyjęciem skrzyni biegów). Wymiana drążka stabilizatora przy 20 tys km. Wymiana tylnych amortyzatorów po 23 tys. Jutro jadę wymieniać przednie - "coś" skrzypi w przednim zawieszeniu i podobno to amortyzator, mam nadzieję że zakończy to...
~svit-1507
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Lubię dbać o swój samochód i nie czekam aż koła odpadną więc nie mam większych problemów technicznych. Jak jest pora wymienić jakieś części eksploatacyjne jak: klocki, oleje,filtry, paski, rozrząd, itp. to wymieniam a moja CYTRYNKA za to mnie kocha i się nie psuje. Przypomniałem sobie po 128 tyś.km zepsuł się różnicowy czujnik ciśnienia do FAP (naprawa z czujnikiem= 580 PLN).
~arzegocki@wp.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Od wrzesnia 2004 mialem 4 awarie ukladu hamulcowego(blokowanie sie hamulcow w trakcie jazdy) i za kazdym razem po ogledzinach lub naprawach oddawano mi samochod "w pelni sprawny".Do tej pory zaden z serwisow w Polsce i za granica nie potrafil wykryc przyczyny usterki.Jesli ktos ma podobne przygody prosze o pilny kontakt tel:601 66 59 28 lub e-mail arzegocki@wp.pl
~muran1987
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Zaraz po zakupie wyrzuciłem filtr cząstek stałych. W sumie nie powinienem o tym pisać bo zrobiłem to profilaktycznie przy okazji chiptuningu ale prędzej czy póżniej i tak by pewnie trzeba było to zrobić.
~oklauso
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
czeka mnie remont skrzyni automatycznej, chociaz jezdzi i jezdzi. najgrubszy wydatek jak na razie to alternator zabity przez ostatnia zime.
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Regeneracji kompletu wtrysków plus turbo i komplet hydrauliki głowicy o auto będzie śmigać tak jak powinno.
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
jak na razie nic, ale nówka jeszcze