Lista ocen Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerry
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Trudno mi się wypowiedzieć. Gdyby nie moje doświadczenia, napisałbym że to doskonale wyposażony, bardzo wygodny samochód za niezłe pieniądze (119 tys zł). Ale zważywszy na to co z nim przeszedłem, to uważam że jest to jeden wielki DRAMAT, nie wart tych pieniędzy. Jeżeli firma Citroen dopracuje ten samochód i nie będzie się on tak psuł - będzie to naprawdę doskonałe auto..
~oklauso
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
taniej jest espace, podobno gorszy jakosciowo, ogladalem i jezdzilem, srodek brzydszy, gorszy jakosciowo. drozej jest voyager/caravan z osobliwym dizajnem ale pojemniejszy i chyba wygodniejszy. sharan/galaxy bez porownania wnetrze, dizajn, wygoda - porazka po calosci. nie wiem jak ekonomia, niezawodnosc.
~muran1987
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Moim zdaniem to auto jest warte dużo więcej niż można by się spodziewać po stosunkowo niskich cenach rynkowych. Dla mnie bomba, dzięki temu że ludzie mają klapki na oczach można kupić dobre, fajnie wyposażone auto w naprawdę przyzwoitej cenie.
~svit-1507
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Nawiązując do powyższych komentarzy uważam że Citroen C8 jest bardzo dobrym samochodem, oczywiście jeśli ktoś z niego właściwie korzysta i wykorzystuje jego zalety. Zaznaczyłem stosunek jakości do ceny na dobry (4) ponieważ zawsze mógł by być tańszy.
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
99 tys za wielkiego VANA z kompletnym wyposżeniem i mocnym HDi pod maska - OKAZJA!!! jakość w środku bez zastrzezen, nie skrzypi, plastiki prztyzwoite , tapicerka przytulna, mnóstwo lampek, mp3....
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Jak kupisz okazyjnie takie auto to musisz wiedzieć że trzeba dołożyć sporo kasy aby jeździło tak jak trzeba.
~facet
zawsze może być lepiej