Lista ocen Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oklauso
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
zawieszenie zwykle, nie hydro, miekko, ale nie nadmiernie, co ciekawe najwygodniej sie jedzie tak w 4-5 osob, bez bagazu, jakby lepiej siedzi, jakby mocniej odbija na nierownosciach. pewnosc prowadzenia jest ok, ale wszelkie zakusy dynamiki zostana przez auto skrocone przy uzyciu uczucia silnego przerazenia u kierowcy. auto rodzinne, spokojne, stateczne, absolutnie nie ma w sobie nic z okolic sportu.
~svit-1507
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Układ jezdny typowy na Macpersonach z przodu. Według mnie nieco za mało komfortowy, chociaż osoby jadące ze mną są zachwycone (może ja już się przyzwyczaiłem do wszystkich stuków i dlatego zwracam na nie uwagę) Zawieszenia jeszcze nie naprawiałem poza wymianą gałek.
~muran1987
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Auto dobrze trzyma się drogi i ma neutralną charakterystykę w zakrętach. Bardzo dobre hamulce. Dobrze się prowadzi również w pełni załadowany. Jak na vana C8 ma naprawdę dobry układ jezdny
~Jerry
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Auto pomimo rozmiarów (jest wysokie) dobrze trzyma się drogi. Dokuczliwie odczuwa się poprzeczne nierówności - czasem mam odczucie że zawieszenie jest zbyt sztywne.
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
jak na vana nieźle trzyma na zakretach (ale nie szarxować), dobrze tłumi wyboje. czasem zahuczy na poprzecznych krótkich nierównościach
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Przejeżdżając przez torowiska tył auta ucieka, trzeba poprostu odciążyć tył.