Lista ocen Citroen C8 2.0 HDi 16V 109KM 80kW 2002-2014 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~svit-1507
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Zarówno wentylacja jak i ogrzewanie bardzo dobrze spełniają swe zadanie. Klimatronik znakomicie radzi sobie z upałami, serwisuję klimę raz na dwa lata, czyszczę każdej wiosny preparatem NONA. Ogrzewanie bardzo dobre chociaż ja preferuję temperaturę 20 stopni Celcjusza. W trzecim rzędzie jest nieco gorzej ale nie ma się co dziwić, to duże auto.
~muran1987
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Mam manualną klimę. W sharanie miałem climatronic i pod tym względem był lepszy ale już wydajność klimy lepsza jest w C8. Ogrzewanie bajka, spodziewałem się problemów w tak dużym aucie przy silnych mrozach ale nic z tych rzeczy grzeje konkretnie. Silnik wyposażony w dodatkowy dogrzewacz (webasto) rozgrzewa się bardzo szybko.
~Jerry
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
Doskonałe ogrzewanie, dobra klimatyzacja, chociaż przy silnych upałach trzeba kawałek przejechać zanim w samochodzie zrobi się znośnie. Doskonałe sobie radzi z zaparowanymi szybami. Nie wiem jak to wygląda z tyłu, bo jeszcze tam nie jechałem, ale skarg od jadących ze mną nie słyszałem.
~oklauso
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
klima automatyczna, dziala bardzo szybko, osobny nawiew na 2 i 3 rzad, mozna wylaczyc jak sie jedzie solo. grzane siedzenia z przodu to swietny wynalazek. silnik swoja droga grzeje sie dosc wolno, ale bez dramatu.
~Kondziu
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
W okresie jesienno zimowym parują szyby które ciężko odparowują mimo klomatyzacji
~INA
PRZEZ 6 LAT BEZAWARYJNIE