Lista ocen Citroen C8 (79)

~Fan cytrynek
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jak na razie bez zastrzeżeń, poza irytującymi drobiazgami: różnice między specyfikacją, a dostarczonym egzemplarzem, dodatki z fabrycznego katalogu, no i to durne podniesienie podłogi przed pasażerem 1 rzędu i akumulator w kabinie (ostatnio widziałem w Nysie, ale to było dawno)
~mazen1@poczta.onet.pl
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
świetne auto.poprzednio miałem c5 i już tutaj o nim sie napisałem.to są zupełnie odrębne dwa światy.to c8 powinien być na dzień dzisiejszy flagowym modelem citroena a nie c5.chociaż cpiatkę wspominam nawet nieżle poza tymi wszystkimi awariami.
3,5
~Kwas
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
Parchawe auto jakich mało. Poza średnimi kosztami eksploatacji, co roku kilka tys zł. na naprawy awarii, szczególnie silnika i osprzętu. NIE POLECAM NIKONU. Ale jak już przez chwilę wszystko działa to jeździ wygodnie i w miare dynamicznie.
~cytryniarz
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Świetny duży minvan dla potrzebujących takiego samochodu. Ekonomiczny silnik z dobrymi osiągami, duża ładowność, komfortowe wnętrze, kompletne wyposażenie. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Konkurencja (Sharan i podobne, Renault Espace) jest bez szans.
4,1
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 HDi 16V 109KM 80kW
jeśli nie będzie się psuł (jak na razie OK) to samochód super - jak na swoje powołanie czyli rodzinne wypady 5 osobowa rodzina plus bagaż. Za taka cena (99brutto) to OKAZJA - ma oprocz skóry i ksenonow WSZYSTKO - za tyle nie kupisz diesla kombi z mniejszym wyposażeniem !!! Ciche, przytulne wnętzre, mnóstwo schowków, potężny , oszczedny diesel, poprawner zawieszenie. Tylko skrzynie bym na fordowska zamienił.
4,1
~axl79
Van 2.0i 143KM 105kW
Duzy mega wygodny 2 dorosle osoby 2 dzieci bagazy na maxa i wszystko w bagazniku sie miesci. Jeżeli chodzi o mnie to wygoda i puki co brak awarii i oby tak dalej.
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
a co tam. i nie jestem slepo zakochany w citroenie. kupilem go po dlugim namysle i z duzym strachem (opinie opinie) - ale przy cenie 99 tys. brutto za full wypas (tylko bez skory i xenonu) z mocnym dieslem - to okazja. jest to wielki komfortowy van. salonka. polecam
3,5
~bal
Van 3.0 i V6 208KM 153kW
Pozbyłem się go po 1/2 roku użytkowania znacznie obniżając cenę. Nigdy więcej !!! - zakup tego auta był pomyłką.
3,1
~cichy
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
po przesiadce z Hondy CRV 2.0 benzyna - ten diesel jest bez porównania lepszy i bardziej dynamiczny mimo mniejszej mocy (Silnik)
~rj
Van 2.2 HDi 16V 130KM 96kW
Przy tylu naprawach w serwisie raczej nie zachęca