Ocena kierowcy - Citroen Jumper I

Krzysztof, 5 lat temu
Silnik 2.2 HDI 100KM 74kW
Rok produkcji 2005
Citroen Jumper I 2.2 HDI 100KM 74kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Samochód niezawodny, pewny, ekonomiczny, wygodny,łatwy w naprawie i obsłudze z niezawodnym silnikiem.
Najlepszy i niezawodny silnik, bezawaryjny. Ton nie tylko moja własna ocena lecz większości mechaników samochodowych i zakładów naprawczych silniki.
Nigdy mnie nie zawiodła, prawidłowa i cicha praca, brak wycieków i wad, a nie jestem pierwszym właścicielem.
Bez zarzutów
Jak na ten rok to ideał, drobne wypryski korozji podwozia i w obrębie wewnętrznych obrysów nadkoli.
Bardzo dobra, aczkolwiek trochę zasłaniają widok słupki. Widoczność boczna i w tył bardzo dobra.
Samochód bardzo ekonomiczny, silnik nie wymaga cudów, chodzi bez awarii na każdym oleju silnikowym, spalanie po mieście około 8 do 8,5 l/100 km, na trasie około 7 l / 100 km. Zwinny, szybki. Prędkość 110/120 km/h, to to co lubi mój Jumper. Siedzenia wygodne, obsługa nie sprawia najmniejszych problemów.
Bardzo dobrze oceniam i ogrzewanie i wentylację w kabinie kierowcy. Nawet bez klimatyzacji jazda nie jest uciążliwa w duże upały jak też w mroźne dni.
Przestrzenna kabina, sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów, większość potrzebnych schowków i półek. Dużo wygodniejszy od wielu znanych mi busów.
Jak na busa, to dość wysoko oceniam wyciszenie auta. Dużo ciszej niż w VW Transporterze, Mercedesie czy Reno Master.
Sporo taniej od dawnego Poloneza, w granicach kosztów auta osobowego średniej klasy bez wymyślnej elektroniki itp.
W 100% war ceny
Przez cztery lata, tylko wymiany oleju, filtrów, płynu klocków hamulcowych przód i regulacja hamulca.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDI 100KM 74kW [l/100km]