Oceny Citroen Jumper – wybierz generację

Najnowsze oceny Citroen Jumper

~dawidg96
Furgon 2.0 HDi 130KM 96kW
Citroen Jumper III
Ogólnie bardzo ładny samochód i całkiem ładowny. Pozytywnym zaskoczeniem na pewno było nagłośnienie, które jak na tego typu samochód gra bardzo przyjemnie. Mogłaby być jedynie dodana funkcja odtwarzania muzyki przez bluetooth. Obecnie przez bluetooth można jedynie rozmawiać. Konstrukcja samochodu mogłaby być sztywniejsza i lepiej wykonana. Zdecydowanie najgorsze co można doświadczyć w aucie to widoczność i te strasznie szerokie słupki. Miałem...
~załamany
Citroen Jumper II
Porażka tylko tyle mogę powiedzieć. Do 160 kkm auto chodziło jak złoto, później się zaczęło: padła pompa wtryskowa (3500zł), chwilę po niej wtryski marki Denso które są nieregenerowalne (1500zł/szt) , rozrusznik, alternator, egr. Dziś mam przejechane 200kkm i boję się tym wynalazkiem oddalać od domu więcej niż 100 km bo nigdy nie wiem kiedy i jak wrócę. Miałem przedtem Sprintera z przebiegiem 400 tyś i robiłem tylko eksploatację, opchnąłem go...
~marino
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Citroen Jumper II
Z perspektywy czasu (i miliona km) znalazło by się trochę do poprawy. Szkoda że konstruktorzy nie zadają sobie trudu żeby uwzględnić uwagi użytkowników. Kasowanie inspekcji tylko komputerem, a można by inaczej jak w Masterze.

Usterki Citroen Jumper

Citroen Jumper – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~chmad
Citroen Jumper II
nie jestem specjalnie wymagający, ten dostawczak spełnia moje oczekiwania, mam wersje L1H1 i jest naprawde sporo miejsca. Ekonomiczny przy rozsądnym traktowaniu, na razie niezawodny, , zwrotny i całkiem fajny wygląd
2,6
~robert
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Citroen Jumper I
nie polecam bardzo slaby i strasznie awaryjny fordowski silnik 2,2 hdi tz. puma oraz pełno różnych drobniejszych awarii których sam nie naprawisz więc kolejne wizyty w serwisie w których obsługa jest raczej kiepska
3,1
~waldek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Citroen Jumper II
co z tego że samochód fajnie wygląda jak wiecznie się coś psuje a przecież pdstawa to to że ma jeździć a serwis to porażka wiecznie muszą wszystko konsultować z citroen polska który zawsze spycha winę na właściciela i jak tylko może unika napraw!!!!
~miszek
Furgon 2.0 HDI 84KM 62kW
Citroen Jumper I
jest to 2.0 HDI z grudnia 01 , więc jeszcze w starej \"budzie\" od nowości serwisowany w serwisie w Niemczech , kupiony od 1 właściciela który o niego dbał dlatego może jeszcze mnie niczym nie zaskoczył nie przyjemnym
~krzychu
Citroen Jumper II
Uważam, że to autko jest bardzo udane, nowoczesne, oszczędne i bardzo ładne. Czytam wiele niepochlebnych opinii na temat ducato/jumper/boxer, ale patrząc na ilość tych samochodów na drogach (multum) uważam, że nie ma czym się sugerować, bo kto jeździ i jest zadowolony ten nie pisze nic, a kto jest rozgoryczony i rozczarowany - klnie na czym świat stoi i pisze negatywne opinie.
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Citroen Jumper II
generalnie niezle i tanie auto dostawcze, glupota jest pakowanie sie w koszta chociazby tylko dlatego zeby miec gwiazde na masce bo citroen do przewiezienia ladunku z punktu a do b w zupelnosci wystarcza (to samo tyczy sie bratniego fiata i peugota) zarowno po miescie jak i w trasie sprawuje sie ok jezeli myslisz o nowym vanie np w leasing to bierz smialo a jak wolisz 10 letniego dostawczaka i chcesz wpakowac sie w mercedesa lub elteka...
~kierowca
Citroen Jumper II
Ogólnie auto nie jest złe prócz padających zaworów egr i tragicznego serwisu (bandy ciemniaków) nie mam większych zastrzeżeń, zawieszenie nie do zdarcia, silnik ok, wtryski przy przebiegu blisko 200 tyś jeszcze nie ruszane. Autko u mnie nie ma lekko bo wożę spore ciężary. Na trasie odpukać nigdy nie stanęło.
Citroen Jumper