Szukaj

Informacje o Citroen Jumper

Lata produkcji: 1994 - teraz
Segment: Dostawcze

Średni lub duży samochód dostawczy produkowany od 1994 roku. Największy samochód Citroena w segmencie aut użytkowych. Jumper został wprowadzony do oferty francuskiej marki w miejsce modelu C25. Samochód od początku jest efektem współpracy koncernów Fiat i PSA, do którego należą Citroen i Peugeot, zaś jego bliźniaczymi modelami są Peugeot Boxer i Fiat Ducato. W 1995 roku model zdobył nagrodę Van of the Year. W 2002 roku Jumper przeszedł modernizację, a cztery lata później powstała druga generacja auta, gruntownie zmodernizowana w 2014 roku. W Wielkiej Brytanii Jumper znany jest pod nazwą Relay.

Powagosław

Z trojaczków dostawczych Citroen-Peugeot-Fiat, ten pierwszy ma najwięcej do nadrobienia, ale i najmniej do stracenia. Nowy design to pozytywny wyróżnik. Czy sprawi, że klienci segmentu pojazdów użytkowych chętniej zaufają właśnie Citroenowi?

~Powagosław
Luzacjusz

Cytując klasyka: „To nie ma wyglądać, to ma jeździć”. Ale teraz również wygląda. Gdyby jeszcze Citroen wybrał poważniejszą nazwę (Jumper? Czemu nie „Ski Jumper”?), może sprzedawałby się lepiej.

~Luzacjusz

Citroen Jumper – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Dane techniczne Citroen Jumper

Moc silników 84–160 KM
Pojemność silników 1,9–3,0 l
Citroen Jumper Furgon

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Citroen Jumper
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 349
Koszt ogólny 59,65 PLN
ON339.12 PLN
Wydatki serwisowe 23,83 PLN Pozostałe wydatki 11,07 PLN

Newsy o Citroen Jumper

Citroen Jumper