Ocena kierowcy - Citroen Jumper I

Piotr, 17 lat temu
Silnik 2.2 HDI 100KM 74kW
Rok produkcji 2006
Citroen Jumper I 2.2 HDI 100KM 74kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Bardzo dobry. Na pusto nawet osobówki nie mają co robić. Przy 1t ładunku radzi sobie dzielnie. Do 120km/h w kabinie jest sosunkowo cicho. Bradzo równo pracuje.
Bez zastrzeżeń. Joystick pod ręką. Długości biegów odpowiednie. Nawet na 6 ma jeszcze zapas mocy
Na pusto okropnie skacze. Mam fotel bez amortyzacji, więc na naszych drogach.... Przy ładunku pow. 500kg jest lepiej.
Widoczność do przodu znakomita. Ogromna szyba wszystko OK. Gorzej z widokiem z boku. Słupki zasłaniają praktycznie wszystko. Przy wyjeżdżaniu gdzieś pod kątem trzeba startować praktycznie na wyczucie (model furgon nie przeszklony)
Wszystko pod ręką, dużo schowków. Troszkę niewygodna kanapa pasażera. Mam wrażenie jakby była za krótka. Nie siedzi się za wygodnie. Przy długiej trasie....
Nie sprawdziłem jeszcze klimatyzacji. (ręczna)
Fotel kierowcy nie posiada regulacji góra-dół. Mam 185cm i mam wrażenie że siedzę pod samym sufitem. No i już kilkakrotnie przy wsiadaniu wyrżnąłem głową w półk
po 7tys. awaria analizatora spalin, który reguluje pracą turbiny. (2 dni w serwisie)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDI 100KM 74kW [l/100km]

8,7