Ocena kierowcy - Citroen Jumper I

601404420, 15 lat temu
Silnik 2.8 HDi 128KM 94kW
Rok produkcji 2004
Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko!!!! jest super autkiem, posiadam w firmie 4 takie sztuki z rocznikow 2003 i 2004 potrafia wozic naprawde ciezkie towary, max to 4,8 tony i dają rade, blacha ocynkowana wiec jesli sie dba o drobne ryski to nie ma prawa wyskoczyc rdza!!! kupuje nastepnego takiego samego i namawiam do zakupu citroen jumper!!!! ja posiadam silnik 2.8 common raylle (nie wiem jak to sie pisze) i powiem wam ze jest rewelacyjny!! kola piszcza do 3 biegu i w miescie malo jest cwaniakow co szybciej rusza z czerwonego!!!!
Karoseria : zamki i ograniczniki dzrzwi!!! czesto smarować trzeba
Zawieszenie : łożyska makpersonów masakra starczaja w moim przypadku na max 1 rok, ale ponizej 2 ton towaru nie schodzi
Układ elektryczny : zarowki H7 swiatel mijania spalaja sie w moim przypadku co miesiac reszta super
jest niezawodny, pracuje idealnie
troche cos w niej chrobocze i czesto czujka od wstecznego mi sie sypie (chyba zle trafilem z mechanikiem co wymienial)
bez problemu, lecz trzeba kontrolowac zbieznosc bo potrafi bez zadnych obiawow wrąbac opony!!!! tak poza tym jest naprawde superek
widocznosc jest idealna, ja autem osobowym nie potrafie przejechac swoja zastawiona uliczka wracajac do domu a busem pomykam okolo 30 km/h pomiedzy autami, duze lustra plus panoramiczne male (idealne rozwiazanie) oraz ogrzewane co podczas deszczu czy zima jest idealne!!!!
wszystko na swoim miejscu!!! intuicyjna obsługa!!!!
w moim przypadku- zasłaniam na zime chłodnice i jest gorrrrąco a latem no niestety nie mam klimy ale mam el. szyby no i jest gites
mam 199 cm wzrostu i bez problemu daje rade!! ale jak sa 3 osoby to jest masakra, idealne tylko dla kierowcy, max kierowca i pasazer!!!
ogolnie slabe ale sam go dociszylem starymi szmatami ze szmatlandii, powpychalem je wszedzie gdzie byly szpary!! (uwazajcie gdzie je wkladacie zeby zwarcia nie zrobic)
jest naprawde oszczedny, w trasie do 100 km/h min 6.7 l/100 km, max okolo 12 (2.5 tony towaru)
no sa problemy z zamkami, zawiasami, centralnym zamkiem, ale to sa naprawde pierdoly
hmm, nigdy mnie nie zawiodl wiec dam ocene max!!! ale jest jedno ale, zarowki H7 spalaja sie co okolo miesiac cena jest spora!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 HDi 128KM 94kW [l/100km]

8,7