Ocena kierowcy - Citroen Jumper I

bkopka@tnp.pl;Bartek, 19 lat temu
Silnik 2.8 HDi 128KM 94kW
Rok produkcji 2001
Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Kupiłem auto okazyjnie od pierwszego właściciela który o nie nie dbał ( wręcz je zapuścił). Wpakowałem w nie około 4000 zl i teraz chodzi jak marzenie. Dory jako auto na trasy do 500 km, odradzam 2.8 hdi jako dostawczak miejski - zbyt wiele pali, i nie potrzeba do tego 130 KM. Ogólnie jestem zadowolony
Cięzko chodzi bez rozgrzania, po jakiejś chwili juz gra elegancko
Czasami biegi wchodzą zbyt ciężko, oraz dochodzi z niej w pewnych popzycjach do lekkiego chrupania ( w biegu jałowym)
Przebyłem nim droge do Paryża i sprawowal sie dobrze.
Dobra bo wysoko, wolę mojego Citroena od osobowej skody fabia
Dobra ( choć nie wiem od czego jest połowa przycisków), jedynym problemem jest zbyt nisko umieszczone radio. Ciekawy pomysł na zamocowanie monet i kart na autostradę na konsoli. Brak rynienki na komórkę
W moim beznadziejnie dziala ogrzewanie - albo bardzo chłodo lub gorąc - cos jest nie tak. Wentylacja przy mokirych ciuchach nie daje rady.
Bagazowa jest OK - Hoch+lang. Dal kierowcy zbyt mało miejsca na położenie fotela by wypocząć.
Jak na diesla nie jest zle, poza tym lubie klekotanie ropniaka
Najniżej zszedłem do 8,5 litra na trasie ( autobahn, dobre paliwo - nie polskie badziewie, 110 średnia prędkość) normalnie to 10 litrów na 100 km. Olej syntetyk z wymiana to 250 zł, koszt napraw jest w normie.
Dobre auto za rozsądne pieniądze. Zarobi na siebie.
Brak psujących się drobiazgów
Zbyt młode auto na usterki
Citroen Jumper I