Oceny Citroen Jumpy – wybierz generację

Najnowsze oceny Citroen Jumpy

~gd
Citroen Jumpy I
szukałem samochodu, którym przewiozę coś wiekszego a także nadającego sie na wyjazd na ryby. bez problemu mogą w nim spać dwie osoby wiec jest to mini camper. prowadzenie niemal jak w osobówce a widoczność dużo lepsza. uniwersalny samochód na każdą okazję. kupiłem go ze stanem licznika 312 tyś. silnik odpala za 2-3 razem przy 18 stopniowym mrozie. teraz ma przejechane 320 z kawałkiem i do wymiany mam gumową poduszkę w lewym wachaczu. poza tym...
~saped
Citroen Jumpy I
Autko całkiem niezłe, choć nie idealne. Ogólnie ceny napraw i czesci nie są bardzo wysokie( może poza układem wtryskowym),ale jeżeli trafimy na zaniedbany egzemplarz, to może zaboleć np wymieniłem kpl. rozrząd + p. cieczy + koło pasowe(dwumasowe) z paskiem i rolkami napinającymi + robocizna i zapłaciłem ok. 1200 zł.Oprócz usterki przerywacza(45zł)jezdżę bezawaryjnie(10tys km).Przyjemne dynamiczne, pakowne auto,
~Emil
Citroen Jumpy I
Nie widzę lepszego busa. Mam wersję LONG, wzmacnianą. Nie jeździ ich dużo ale naprawdę warto zapłacić więcej niż za zwykłą. Długo szukałem samochodu tej wielkości (jest większy od T4), kosztuje stosunkowo mało jak na swój rocznik (zadbany ok 15000zł), oferuje kierowcy komfort w jeździe, pozwala naprawdę dużo załadować. Nie trzeba się wstydzić na drodze - można spokojnie wszystko wyprzedzać.
~Ktosiek
Furgon 2.0 HDI 138KM 101kW
Citroen Jumpy II
Ktoś kto jeżdził francuzami wie że to jedne z najlepszych aut, wygoda jakiej nie zazna się w niemieckich autach, doskonałe spalanie i bardzo dynamiczne silniki i to wszystko przy rozsądnej cenie , bardzo dobrym wyposażeniu i stosunkowo nie dużych kosztach utrzymania. Polecam wszystkim. Awaryjność ? a jakie się nie psują zresztą jest na gwarancji nic mnie nie obchodzi.
~maciej
Furgon 2.0 HDI 122KM 90kW
Citroen Jumpy II
Auto szybkie, pakowne, ekonomiczne, mam pneumatyczne zawieszenie, więc zawsze trzyma poziom, można opuścić Jumpiego dla lepszego dostępu, ma tez jakiś swoj urok, nie moge napisac, zeby bylo ladne, ale daje rade.
~fhukwiecien@interia.pl
Citroen Jumpy I
Super autko dla osoby ceniącej wygląd i komfort podróżowania. Jak na razie najwygodniejszy samochód poza Xantią jaki miałem (a miałem Renault Megane, Seat Ibiza, Citroen Xantia, Honda Civic i VW Caddy). No i pełen ocynk więc rdzy się nie boi :)

Usterki Citroen Jumpy

Citroen Jumpy – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adamek
Furgon 1.6 HDI 92KM 68kW
Citroen Jumpy II
Dość bezawaryjny, wygodny furgon do jazdy miejskiej i na trasy
~Lukas
Furgon 2.0 HDI 122KM 90kW
Citroen Jumpy II
Ogólnie całkiem dobry samochód. jak do tej pory nie zawiódł mnie!
~Rudy
Citroen Jumpy I
Osiołek do pracy, ma swoje minusy, ale takie malutkie , które nie przeszkadzają , najpoważniejsza zaleta : jeżdżą głównie pracownicy i mimo to zawsze dojeżdżają :)
~krzysiek
Citroen Jumpy I
Samochód godny polecenia moj smiga az miło ma niby 206000km ale podejrzewam ze rzeczywisty przelot to ok 350000, pojemny czesci w przystępnych cenach
Citroen Jumpy