Oceny Citroen Jumpy II

Najnowsze oceny Citroen Jumpy II

~Ktosiek
Furgon 2.0 HDI 138KM 101kW
Citroen Jumpy II
Ktoś kto jeżdził francuzami wie że to jedne z najlepszych aut, wygoda jakiej nie zazna się w niemieckich autach, doskonałe spalanie i bardzo dynamiczne silniki i to wszystko przy rozsądnej cenie , bardzo dobrym wyposażeniu i stosunkowo nie dużych kosztach utrzymania. Polecam wszystkim. Awaryjność ? a jakie się nie psują zresztą jest na gwarancji nic mnie nie obchodzi.
~maciej
Citroen Jumpy II
Auto szybkie, pakowne, ekonomiczne, mam pneumatyczne zawieszenie, więc zawsze trzyma poziom, można opuścić Jumpiego dla lepszego dostępu, ma tez jakiś swoj urok, nie moge napisac, zeby bylo ladne, ale daje rade.
~adamek
Furgon 1.6 HDI 92KM 68kW
Citroen Jumpy II
Dość bezawaryjny, wygodny furgon do jazdy miejskiej i na trasy
~Lukas
Citroen Jumpy II
Ogólnie całkiem dobry samochód. jak do tej pory nie zawiódł mnie!
~dejna2@interia.pl
Furgon 2.0 HDI 138KM 101kW
Citroen Jumpy II
za krótko, żeby go zganić... ponoć cytryny mają problemy z elektryką ocenimy z czasem...
~ja.jacek
Combi 2.0 HDI 122KM 90kW
Dziennik kosztów dla Citroen Jumpy II
9,0
~mario5
Combi 2.0 HDI 163KM 120kW
Citroen Jumpy II
jak dotąd wszystko bez zarzutu , mocy nie brakuje mimo że samochód swoje waży . (Silnik)
3,3
~ad.krakow
Citroen Jumpy II
fatalny.zawieszenie sypie sie co 20 000tys.drazek stablizatora wymieniany juz 3razy,loczniki4razy.kolo dwumasowe 1wymiana po36000 pszy60000tys te same obiawy,szarpie pszy gaszeniu silnika.bardzo zly serwis o wszystkim decyduje warszawa na nie.obecnie sprawa w sadzie.w opini bieglego prawdopodonie wada konstrukcyina.nie dajcie sie gwarancia bez limitu km (Układ jezdny)
~Piotrek
Citroen Jumpy II
Do tego auta należy brać silnik 138 KM 120 KM w trasie to zbyt mało szczególnie przy pełnym obciążeniu (Silnik)
~Bobas
Citroen Jumpy II
Po 16 000 wymiana drążka po awanturze w serwisie w ramach gwarabcji Wiekszych zastrzeżen brak (Układ jezdny)