Oceny Citroen Jumpy I 1.9 TD 90KM 66kW 1994-2007

Najnowsze oceny Citroen Jumpy I 1.9 TD 90KM 66kW 1994-2007

3,8
~gd
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
szukałem samochodu, którym przewiozę coś wiekszego a także nadającego sie na wyjazd na ryby. bez problemu mogą w nim spać dwie osoby wiec jest to mini camper. prowadzenie niemal jak w osobówce a widoczność dużo lepsza. uniwersalny samochód na każdą okazję. kupiłem go ze stanem licznika 312 tyś. silnik odpala za 2-3 razem przy 18 stopniowym mrozie. teraz ma przejechane 320 z kawałkiem i do wymiany mam gumową poduszkę w lewym wachaczu. poza tym...
~Rudy
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
Osiołek do pracy, ma swoje minusy, ale takie malutkie , które nie przeszkadzają , najpoważniejsza zaleta : jeżdżą głównie pracownicy i mimo to zawsze dojeżdżają :)
~krzysiek
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód godny polecenia moj smiga az miło ma niby 206000km ale podejrzewam ze rzeczywisty przelot to ok 350000, pojemny czesci w przystępnych cenach
~rudy
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
Mimo wieku 12 lat auto nie ma ani grama rdzy na podwoziu , spalanie jak w osobówce (jeżdżą pracownicy ), doskonałe auto do firmy usługowej.
~ja
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
silnik jak na diesla cichy, zaczyna być dokuczliwie słyszalny dopiero powyżej setki,bardzo dynamiczny-nieobciążone auto jest zrywne, błyskawicznie reaguje na depnięcie po gazie,turbosprężarka zamienia się w napęd rakietowy /mówimy o aucie dostawczym !/,i jednocześnie bardzo elastyczny -co się przydaje w ruchu miejskim ,nie trzeba za często zmieniać biegów (Silnik)
3,8
~Mike