Ocena kierowcy - Citroen Jumpy II Furgon

Ktosiek, 14 lat temu
Silnik 2.0 HDI 138KM 101kW
Rok produkcji 2008
Citroen Jumpy II Furgon 2.0 HDI 138KM 101kW od 2007 - Oceń swoje auto
Ktoś kto jeżdził francuzami wie że to jedne z najlepszych aut, wygoda jakiej nie zazna się w niemieckich autach, doskonałe spalanie i bardzo dynamiczne silniki i to wszystko przy rozsądnej cenie , bardzo dobrym wyposażeniu i stosunkowo nie dużych kosztach utrzymania. Polecam wszystkim. Awaryjność ? a jakie się nie psują zresztą jest na gwarancji nic mnie nie obchodzi.
Doskonały. 138 KM wcina w fotel. Wyprzedzanie to poezja nawet przy dużym obiążeniu.
6 bieg rewelacja
Jest twardy ale przy odpowiednim dociążeniu auto płynie, druga sprawa polskie drogi.
Jak w akwarium , cały przeszklony.
Mnóstwo schowków, podłokietniki, składane i wyjmowane fotele, duża możliwość dostosowania do potrzeb. Może służyć do prowadzenia małego biznesu jak i wypadów rodzinnych nawet w 8 osób.
Momentalnie się nagrzewa i tak samo sprawnie chłodzi. Dodatkowa regulacja i nawiew dla pasażerów to rewelacja.
Celowo wybrałem opcję z dwoma fotelami (kierowca + pasażer jest to lepsze rązwiązanie niż kanapa 3 osobowa w pierwszym rzędzie . Pasażerowie z tyłu mają mnóstwo miejsca. Nawet długa podróz nie męczy , fotele doskonale dopasowane.
No cóz auto nie jest głośne ale tutaj czuć rodowód auta dostawczego. Mimo to można swobodnie rozmawiać nawet przy 130 km/h
jak na ponad dwie tony i 138 KM wynik średni 8.2. Jeżdze normalnie.
Kupione w promocji full opcja, opłaca się i to bardzo.
Drzwi rozsuwane potrafią się odezwać na dołkach polecam dobre nasmarowanie elementów. Drzwi są dość duże auto też ma spore gabaryty więc wszystko pracuje. Smarowanie elementów pomaga.
2300 przejechane i na razie nic mam nadzieję ze będzie tak dalej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDI 138KM 101kW [l/100km]

8,3