Oceny Citroen Nemo Combi 1.4 HDI 70KM 51kW 2008-2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Nemo Combi 1.4 HDI 70KM 51kW 2008-2015

~Marek K.
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Lubię proste auta bez zbędnych bajerów typu wyświetlacze dotykowe, asystenci pasa ruchu itd. Dodatkowo cenię sobie funkcjonalność przedkładaną nad walory doceniane przez ludzi lubiących szpan. Biorąc pod uwagę oba te czynniki, oceniam samochód bardzo dobrze. Kiedy za jakiś czas przyjdzie mi się z nim rozstać, nie będzie to przyjemna chwila. Szkoda, że ten model nie jest już produkowany. Tyle.
3,8
~Łukasz
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Daje radę. Samochód jeździ i zasadniczo się nie psuje. Znakomita widoczność przez szyby i w lusterkach. Polecam zwłaszcza bardzo wysokim osobom. Ważne: w naszych warunkach zimowych PRAKTYCZNIE NIE RDZEWIEJE :D
~JAROmix
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto się sprawdza, przy każdym zadaniu, trasa bez szaleństw ale za to ekonomicznie, trzeba przewieść coś większego składamy tylne siedzenie i nie ma problemu.
3,1
~Kuba
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto byłoby niezłe gdyby nie było tak tandetnie wykonane i serwis by się nie wypierał zwłaszcza że przeglądy kosztują sporo
~gre
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Wymieniam olej i filtry w serwisie citroena. Nie wiem dokładnie jak wygląda silnik, nie miałem potrzeby tam zaglądać. Dolewam płyn do spryskiwaczy i zamykam klapę. (Silnik)
Citroen Nemo Combi