Lista ocen Citroen Nemo Van (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Jak pisałem auto doskonałe dla niskiego wzrostu kierowcy i pasażera. powyżej 175 cm jest ciasno na nogi i głowę, siedzenia są dobre, brakuje regulacji pełnej zagłówków. przy dwóch osobach brak miejsca na małą torbę lub teczkę z dokumentami.
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Jestem wysoki i ciężki, bałem się jak będzie bo decyzję zakupu podejmowałem na szybko. Fotel kierowcy mam regulowany w 4 płaszczyznach, mieszczę się i nie męczę a to plus dla małego samochodu, który służy jako warsztat.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Hmm przestrzen. Moze duzo nie wymagam ale mi w 100% starcza a mam 180 cm i 83 kg. Taki sredniak. Wczesniej jezdzilem expertem 1 generacji pod wzgledem schowkow przegrywal.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Z PRZESTRZENI DLA KIEROWCY I PASAŻERÓW JESTEM BARDZO ZADOWOLONY TO NAPRAWDĘ DUŻE AUTO SIEDZI SIĘ WYSOKO I WYGODNIE NAWET PRZY DŁUŻSZYCH PODRÓŻACH MOŻNA WYCIĄGNĄĆ NOGI.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
wysoko sie siedzi, ogolnie od pasa w gore duzo miejsca ale za to kolanami wali sie w jakas półeczkę pod kierownica lecz mozna dojsc do wprawy.
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
jest to mały samochód dostawczy, miejsca w kabinie jest adekwatnie do wymiarów samochodu
~azbaz
Van 1.4 75KM 55kW
Nie będę obiektywny ponieważ na co dzień jeżdżę zdecydowanie większymi autami. ale to auto dla liliputa
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Naszczeście jestem drobny bo jak ktoś większy probował usiąść za kierownicą to miał bardzo duży problem.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
mało miejsca w kabinie gdzie mozna cos \"upchac\", nad głową i po bokach duzo miejsca na nogi nie za wiele

Usterki Citroen Nemo

Citroen Nemo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Przestrzen jak na takie male autko bardzo duza. Wiecej miejsca niz w Expercie 1.
Citroen Nemo Van